• Головна
  • У Тернополі із зупинки «Бульвар С.Петлюри» демонтували торговий кіоск (фото)
20:02, 23 травня 2017 р.

У Тернополі із зупинки «Бульвар С.Петлюри» демонтували торговий кіоск (фото)

23 травня постійно діючою робочою групою з організації проведення демонтажів тимчасових споруд, які влаштовані на земельних ділянках комунальної власності без відповідних документів, демонтовано тимчасову споруду (автопричіп) з вул. 15 Квітня (біля зупинки громадського транспорту «Бульвар С.Петлюри»).

Демонтаж проведено на виконання рішення виконавчого комітету Тернопільської міської ради від 12.04.2017 року № 248 «Про усунення порушень у сфері земельного законодавства та містобудування».

Дана споруда знаходиться на території КП «Тернопільелектротранс» за адресою вул. Тролейбусна, 7 в м. Тернополі. Для її повернення власнику необхідно звернутись в КП «Тернопільводоканал» на вул. Танцорова, 7 та в ПП «Східний масив» на проспекті Степана Бандери, 94 з питання відшкодування коштів, витрачених на проведення робіт з демонтажу, перевезення та зберігання об`єкту.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #демонтаж #кіоск

Коментарі

Останні новини
ТОП новини
"ТЦК опиниться з перевірками у закладах, аби знайти 2 категорії чоловіків": їх чекають повістки і мобілізація до осені
"В Україні несамовита негода та потужна гроза вперіщать прямо завтра, вдарить аномальна температура": пре дощ і злива
"Пенсії радикально перерахують, в Україні наближається сюрприз для літніх": коли чекати на зростання і збільшення?
Це не Дубай - це Тернопіль: центральними вулицями катається жовтий Urus за ціною квартири в Києві (ВІДЕО)
Оголошення
live comments feed...