• Головна
  • Гучні обшуки НАБу тернопільських прокурорів закінчилися нічим?
12:15, 23 травня 2017 р.

Гучні обшуки НАБу тернопільських прокурорів закінчилися нічим?

Вчора суд у Хмельницькому прийняв рішення у так званій справі «тернопільських прокурорів».

Після 5-місячного попереднього судового розгляду, суд не прийняв справу до слухання та повернув її прокурорам, що виступали стороною обвинувачення. За словами адвокатів підозрюваних тернопільських екс-прокурорів, суд не знайшов достатніх доказів, щоб мати підстави взяти справу до розгляду, повідомляє «Терен».

Нагадаємо, що екс-працівників прокуратури Тернопільської області звинувачували у хабарництві. Справою займалося НАБУ. Були гучні обшуки, заяви та затримання. Працівників прокуратури звільнили з посад.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#прокурори #НАБу #хабарі
ТОП новини
Тотальне посилення мобілізації з 1 січня станеться, ТЦК піде з рейдами по чоловіків у цих 7 місць: мобілізація, повістки, ЗСУ
"ТЦК готують мобілізацію пенсіонерів, сотні тисяч літніх чоловіків із цими 3-ма професіями у списках": повістки, мобілізація
"Похолодання накриє регіон на цілий тиждень, рине снігопад": синоптики сказали, де чекати на мороз у -18 градусів (ВІДЕО)
"Лютий мороз вперіщить в кількох областях, суне зимове похолодання": синоптики сказали про снігопад і холод в регіонах
Оголошення