• Головна
  • Тернопільські поліцейські розшукали чоловіка, який поцупив велосипед у сусіда
15:02, 27 травня 2017 р.

Тернопільські поліцейські розшукали чоловіка, який поцупив велосипед у сусіда

До правоохоронців Чортківського відділу поліції за допомогою звернувся місцевий мешканець. Чоловік повідомив, що потерпів від рук крадія.

Пенсіонер залишив свій велосипед на одній із вулиць райцентру, а повернувшись із крамниці, виявив його відсутність.

У ході оперативно-розшукових заходів працівники поліції встановили особу причетну до злочину. Ним виявився сусід заявника. Того дня підозрюваний був напідпитку та, аби швидше добратися додому, вирішив привласнити чужий  двоколісник,  припаркований біля крамниці.

Тепер чортківчанину через свій необдуманий вчинок загрожує кримінальна відповідальність відповідно до частини 1 статті 185 ККУ. Санкція статті передбачає штраф від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від вісімдесяти до двохсот сорока годин, або виправні роботи.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #велозлодії #розшук #поліція
Останні новини
ТОП новини
ТЦК терміново мобілізує представників 5-ти професій у першу чергу, повістки накриють цих чоловіків масово: ВЛК, штрафи
Мільйон зарплати, 9 об’єктів нерухомості: стали відомі статки головного рятувальника Тернопільщини, якому довелося піти з посади
Ніхто в Україні не готувався до такого від ТЦК, ці категорії чоловіків одержать відстрочку з 1 квітня: мобілізація, повістки, ВЛК
"У ТЦК сказали про категорії чоловіків, яких точно не призиватимуть з 1 квітня": мобілізують інших людей, повістки і штрафи
Оголошення
live comments feed...