• Головна
  • Понад 80 відсотків молока на стихійних ринках Тернополя фальсифіковано
08:28, 29 травня 2017 р.

Понад 80 відсотків молока на стихійних ринках Тернополя фальсифіковано

Про це застерігає начальник Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області Василь Хомінець.

- Щоб вберегти життя і здоров`я вас та ваших рідних, наведу вам сьогодні декілька фактів про якість молочних продуктів на стихійних ринках. В період, коли продавці стихійного ринку з вулиці Шептицького перейшли на санкціонований ринок «ВІП-МАРКЕТ», відсоток фальсифікованого молока становив 83%!

Сьогодні, серед товарів молочного відділу, які привозять продавці з домашніх господарств, трапляються лише поодинокі випадки, коли при проведенні досліджень показники не відповідають нормам. І то лише серед тих продавців, які переходять на офіційний ринок після того, як муніципальна поліція «розганяє» їх зі стихійного. 

Найчастіше недобросовісні продавці розбавляють молоко водою, або перегоном що знижує густину і жирність молока. У сметані та сирі фахівці лабораторії ветеринарно-санітарної лабораторії виявляють крохмал, борошно. 

До виявленех фальсифікатів наші спеціалісти добавляють кавовий розчин, щоб унеможливити їх подальший продаж.

Прошу тернополян відповідально поставитися до свого життя та здоров`я та купувати молоко та молочні продукти лише у перевірених продавців, у санкціонованих торгівельних павільйонах. Пам`ятайте, що товар, який викладений на асфальті, може нести небезпеку, адже не має жодних офіційних документів про проведення досліджень чи довідки від офіційного ветеринарного лікаря про стан здоров`я корови. Вихлопні гази, порохи чи навіть комашки чи жучки можуть нести значну небезпеку !!!! Спека та прямі сонячні промені також сприяють бродінню та розмноженню небезпечних бактерій.

Бережіть себе та своїх рідних! Пам`ятайте, що зекономлених 2-5 гривень можуть обернутися вам втраченим здоров`ям,- пише Василь Хомінець у соцмережі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#молоко #стихійні_ринки #Хомінець

Коментарі

Оголошення
live comments feed...