• Головна
  • Тернопільському аеропорту потрібно 300 млн гривень, аби літаки відправлялися за кордон
11:04, 29 травня 2017 р.

Тернопільському аеропорту потрібно 300 млн гривень, аби літаки відправлялися за кордон

Для того, аби перший літак з Тернопільського аеропорту полетів за кордон, потрібно вкласти чимало зусиль та коштів. Йдеться, зокрема, про суму у розмірі 300 мільйонів гривень.

Якщо ж аеропорт підтримувати у теперішньому стані, то в рік на його обслуговування потрібно 20-30 мільйонів гривень. Це, звичайно, в рази менша сума, але й можливості також зовсім інші і не такі на які сподіваються усі тернополяни та мешканці Тернопільської області.

Про те, що планують робити із Тернопільським аеропортом і які напрацювання уже є Галасу розповів директор летовища Юрій Малецький.

За його словами, з огляду на сучасні вимоги потрібно зміцнювати злітно-посадкову смугу, а найголовніше, – це її продовжити.

– Оскільки на території Тернопільського аеропорту є можливість її добудувати ще на 500 метрів, то ми якраз працюємо над проектуванням продовження і нарощення товщини штучного покриття смуги, – каже директор аеропорту.

Якщо ж ставити завдання щодо підтримки аеропорту в теперішньому стані, як розповідає Юрій Малецький, то в рік потрібно 20-30 мільйонів гривень. Якщо ставити глобальні завдання з огляду на те, що велика частина населення Тернопільської області перебуває на заробітках за кордоном, то це вже зовсім інші вимоги – потрібно організовувати нові термінали, розбудовувати інфраструктуру, щоб мешканці Тернопільської області могли вільно використовувати аеропорт і подорожувати за ті ж кошти, що і бусами. Але, щоб перший літак полетів за кордон, потрібно 300 мільйонів гривень.

– Наразі розглядається питання щодо проектування нового терміналу за рахунок бюджетних коштів. Але грошей ми не отримаємо до того часу, поки не буде готова вся проектна документація, – наголошує директор аеропорту.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #аеропорт #гроші

Коментарі

Оголошення
live comments feed...