• Головна
  • На Тернопільщину із візитом прилетів прем'єр-міністр Володимир Гройсман (ФОТО)
13:32, 30 травня 2017 р.

На Тернопільщину із візитом прилетів прем'єр-міністр Володимир Гройсман (ФОТО)

Про це повідомив на своїй сторінці у мережі "Facebook" голова Тернопільського осередку "Автомайдан" Ігор Василів.

"Прилетів. Хотіли після Майдану без кортежів? Хочіть далі, дорога Тернопіль-Львів перекрита, люди вже годину стоять в очікуванні приземлення великого реформатора Володимира Гройсмана. Живемо впринципі по-новому, але чомусь по-старому. Цікаво, чи є хворі, вагітні, діти і цій колоні, яку зупинили по середині дороги? Ні!", - йдеться у дописі.

У тому, що ремонт однієї із основних транспортних артерій Тернопільської області відбувається максимально потужними темпами, і при цьому велика увага приділяється якості робіт, Володимир Гройсман переконався особисто. Під час огляду даної автодороги у нього не виникло зауважень. 

«Завдяки нашій співпраці та наполегливості ще торік нам вдалося вийти на ямковий ремонт доріг, – зазначив Прем’єр-міністр під час огляду дороги. – Наразі уже дві третини робіт по багатьох областях завершені. Цього ж року ми перейшли на збільшення фінансування на ремонт доріг. Але хочу підкреслити, що ще дуже багато потрібно зробити. Я переконаний, що при такому підході за кілька років ми вже зможемо вийти на зовсім іншу якість українських доріг. Наразі ж важливі якісні технології, якісні матеріали і максимально ефективне використання ресурсів».

Знаковим є те, за словами Володимира Гройсмана, що торік на ремонт доріг лише у Тернопільській області було виділено 200 мільйонів гривень. Цього ж року ця цифра зросла втричі й становить 600 мільйонів гривень. «У планах також внести пропозицію на розгляд парламенту, щоб розпочати більш масштабний ремонт дороги Львів-Тернопіль-Хмельницький-Вінниця-Умань-Одеса. Адже це дуже важлива магістраль для України в цілому», – підкреслив Прем’єр-міністр України.

На фото можна переглянути те, як дорогу Львів–Тернопіль перекрили для руху транспорту під час візиту Володимира Гройсмана:

На Тернопільщину із візитом прилетів прем'єр-міністр Володимир Гройсман (ФОТО), фото-1
На Тернопільщину із візитом прилетів прем'єр-міністр Володимир Гройсман (ФОТО), фото-2
На Тернопільщину із візитом прилетів прем'єр-міністр Володимир Гройсман (ФОТО), фото-3
На Тернопільщину із візитом прилетів прем'єр-міністр Володимир Гройсман (ФОТО), фото-4
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #премєр #візит #траса #Львів_Тернопіль #Гройсман

Коментарі

Оголошення
live comments feed...