• Головна
  • Підстав для паніки немає, - так коментує влада заборону купатися у Тернопільському ставі
17:45, 13 липня 2012 р.

Підстав для паніки немає, - так коментує влада заборону купатися у Тернопільському ставі

Сильні опади та висока температура повітря упродовж тривалого часу дійсно призвели до зростання природнього фону забруднення води, - кажуть у Тернопільській міській раді.

Днями в одному з місцевих ЗМІ прозвучала інформація, яка викликала серйозне занепокоєння серед тернополян. Йшлося про те, що у тернопільському ставі виявили підвищений рівень забруднення. У зв’язку з цим відбулося екстрене засідання надзвичайної протиепідемічної комісії міської ради під керівництвом заступника міського голови Леоніда Бицюри та за участю представників компетентних органів.

Як зауважив начальник міськвідділу охорони здоров’я та медичного забезпечення Ростислав Левчук, сильні опади та висока температура повітря упродовж тривалого часу дійсно призвели до зростання природнього фону забруднення води. Однак жодної загрози для здоров’я людей ці мікробні тіла не несуть. Звичайно, якщо купатися і загоряти лише у спеціально відведених для цього місцях. Цілком безпечним є відпочинок на дальньому пляжі. Що ж до усіх інших несанкціонованих місць, у тому числі і так званої «циганки», то тут купатися категорично заборонено.

- Наразі тернополянам нічого не загрожує, адже ситуація знаходиться під постійним контролем, - запевняє пан Левчук. – На засіданні комісії ми зобов’язали відповідні служби управління житлово-комунального господарства та об’єднання парків культури і відпочинку виробити план забезпечення санітарного благополуччя ставу та території навколо нього. Отож, підстав для паніки немає.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
"Без цього документа за кордон більше не випустять": для українців зробили важливе оголошення
"Грози, град і шквали до 17–22 м/с": шалений вітер накриє області України, синоптики попереджають про дощ і негоду
"Шквали, град і потужна гроза": в області України суне несамовита негода, синоптики попередили про дощі та туман
Світло подорожчає на 22% за оновленим тарифом, кожен з українців платитиме за це зі своєї кишені: наближається рішення
Оголошення