• Головна
  • Тернополян запрошують на 920-річчя Теребовлі
15:29, 5 липня 2017 р.

Тернополян запрошують на 920-річчя Теребовлі

Тернополян запрошують на 920-річчя Теребовлі

На Тернопільщині у вихідні святкуватимуть 920-річчя Теребовлі.

7 липня там розгорнеться ремісниче містечко, а увечері у парку влаштують купальські забави з танцями, конкурсами та театральною постановкою «В ніч на купала оживають легенди».

8 липня у місті проведуть спортивні змагання.

9 липня відбудеться урочиста ході містом творчих та спортивних колективів, а також відкриття символічного знаку міст-партнерів Теребовлі.

Увечері на гостей свята чекає розважальне дійство «Княжий бенкет», середньовічні танці та танцювальні майстер-класи, реконструкції середньовічних боїв, фаєр шоу, концерт.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Теребовля #святкування

Коментарі

Останні новини
ТОП новини
"ТЦК опиниться з перевірками у закладах, аби знайти 2 категорії чоловіків": їх чекають повістки і мобілізація до осені
"В Україні несамовита негода та потужна гроза вперіщать прямо завтра, вдарить аномальна температура": пре дощ і злива
"Пенсії радикально перерахують, в Україні наближається сюрприз для літніх": коли чекати на зростання і збільшення?
Це не Дубай - це Тернопіль: центральними вулицями катається жовтий Urus за ціною квартири в Києві (ВІДЕО)
Оголошення
live comments feed...