• Головна
  • Шукаєте будівельно-ремонтну фірму?
Реклама
10:40, 31 травня 2017 р.

Шукаєте будівельно-ремонтну фірму?

Реклама
Шукаєте будівельно-ремонтну фірму?

Потрібно швидко і якісно зробити ремонт? Поміняти проводку? Замінити стару сантехніку на нову? Оновити квартиру? Добудувати що-небудь на дачі? Будівельно-ремонтна фірма Кірсланд завжди прийде на допомогу!

Що пропонує фірма

Я не працівник цієї фірми, просто не раз стикався з результатом їх робіт. Кілька разів – особисто, але в основному, за відгуками родичів і знайомих.

Варто почати з того, що на сайті kirsland.com є перелік всіх видів робіт, які тільки можуть знадобитися при будівництві або ремонтних роботах. Вам не доведеться довго гортати сторінки і шукати потрібну інформацію – досить натиснути на зацікавила послугу і все, Ви можете прочитати все, що Вас цікавить, від термінів до вартості.

Крім цього, якщо Ви не знайшли відповідь на питання в описі на сторінці, можна зателефонувати за вказаним номером телефону. Менеджер розповість абсолютно все, що Ви хочете дізнатися. Я сам так дзвонив і досить довго розпитував дівчину про декоративну штукатурку. Вона вичерпно відповідала мені.

Процес ремонту

Це той момент, коли можна розповідати нескінченно про безліч нюансів! Але, почнемо з основного. За якою схемою відбувається робота компанії?

  • Ви залишаєте заявку.

  • З Вами зв'язується працівник фірми і уточнює деякі деталі. Якщо заявка все ще актуальна, то до Вас виїде фахівець, який вже на місці більш точно скаже, що може запропонувати фірма.

  • Безпосередньо під час огляду квартири, майстер підкаже, яку саме послугу краще замовити. Не варто турбуватися – Вам не будуть нав'язувати нічого зайвого, тільки те, що потрібно по факту. Перевірено!

  • Складається кошторис, причому Ви є головною дійовою особою.

  • Коли всі питання улагоджені і деталі узгоджені, призначається дата початку ремонтних робіт.

І ось з цього моменту починається найцікавіше. До Вас додому приїжджає бригада, яка практично творить диво – робота йде настільки злагоджено і чітко, що складається враження, ніби все відбувається само собою!

На справді це звичайно ж не так. Вся справа в професіоналізмі робітників – вони знають свою справу і виконують її на найвищому рівні.

Що стосується термінів і цін, то тут все залежить від складності робіт. Можна закінчити ремонт буквально за 1 день (якщо, припустимо, потрібно всього лише замінити двері), а можна розтягнути всю цю справа на місяць. Але тут можливі варіанти – можна домовитися прискорити процес, але тоді, відповідно, і сума до оплати буде більше. Ціни можна подивитися ось тут – kirsland.com/tsiny/.

Якщо говорити загалом, то робота і фірми в цілому, і бригади зокрема, заслуговує на повагу і похвали, і Вам це може підтвердити величезна кількість клієнтів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Оголошення
live comments feed...