• Головна
  • У Тернополі невдовзі запрацює магазин відомої європейської мережі супермаркетів
12:15, 14 липня 2017 р.

У Тернополі невдовзі запрацює магазин відомої європейської мережі супермаркетів

У Тернополі невдовзі запрацює магазин відомої європейської мережі супермаркетів

Магазин європейської мережі SPAR невдовзі відкриють у Тернополі.

Діятиме він на вул. Й. Сліпого біля «Атріуму».

До цього в даному приміщенні працював фаст-фуд та варенична, та судячи з того, що вони припинили своє існування, даний бізнес був не надто вигідним.

Чи якісно відрізнятиметься магазин від інших супермаркетів, які діють в Тернополі, можна буде побачити після відкриття.

Про намір відкрити магазин в Тернополі було озвучено нещодавно під час відкриття першого маркету SPAR у Рівному.

Spar — нідерландська мережа крамниць-супермаркетів зі штаб-квартирою у Амстердамі. Іншими словами - це закупівельний кооператив, в якому роздрібні торговці групуються під єдиним брендом з метою отримання найбільш вигідних умов від постачальників.

SPAR був заснований в 1932 році Адріаном ван Велл як добровільна мережа бакалійників під назвою «De SPAR». Основна мета - зберегти кооперацію між незалежними оптовими компаніями і ритейлерами у відповідь на появу великих торгових мереж в Європі. Назва мережі склалося з перших літер девізу: «Door Eendrachting Samenwerken Profiteren Allen Regelmating», що в перекладі означає «Всі ми виграємо від співпраці».

Концепція SPAR почала поширюватися за межами Голландії тільки в кінці 1940-х років, другою країною стала Бельгія. Протягом 1950-х концепція SPAR швидко поширилася по всій Європі. У 1953 році був створений SPAR International, першим президентом якого став Адріан ван Велл, а в 1957 році в Голландії відбувся перший міжнародний конгрес SPAR.

«SPAR International» об'єднує під своєю вивіскою більше 15 000 магазинів в 34 країнах світу (в основному країни Європи, але також і ПАР, Австралія, Аргентина). Основні формати: «Spar» (торгова площа 500-1000 м²) і «EuroSpar» (1000-3000 м²).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#магазин #супермаркет

Коментарі

Оголошення
live comments feed...