
17:00, 26 липня 2012 р.
Сьогодні ледь не згоріла церква в Великих Гаях
26 липня о 10:55 на пункт оперативно диспетчерської служби Територіального управління надійшло повідомлення про пожежу в селі Великі Гаї Тернопільського району.
На місце події одразу було направлено пожежно-рятувальений підрозділ Частини спеціальної пожежної техніки Аварійно-рятувального загону спеціального призначення. Прибувши на місце події з’ясувалось що пожежа виникла у приміщенні церкви на другому ярусі.
Через сильну задимленість пожежникам довелось працювати в апаратах на стиснутому повітрі. Та завдяки рішучим та злагодженим діям рятувальників пожежу ліквідували за 7 хвилини не давши вогню розповсюдитись по святині.
Причина виникнення пожеж та матеріальні збитки встановлюються.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
11:41, 1 липня
11:07, 3 липня
15:38, 3 липня
12:43, 7 липня
11:30, 25 червня
live comments feed...
Коментарі