• Головна
  • Безробіття на Тернопільщині продовжує залишатися не вирішеною проблемою
20:28, 24 липня 2017 р.

Безробіття на Тернопільщині продовжує залишатися не вирішеною проблемою

Безробіття на Тернопільщині продовжує залишатися не вирішеною проблемою

Попри наявність сотень вільних вакансій, які на переконання місцевих роботодавців потребують термінового заміщення кваліфікованими працівниками, безробіття на Тернопільщині продовжує залишатися не вирішеною проблемою.

Згідно з інформацією Тернопільського міськрайонного центру зайнятості, станом на початок липня майже пів тисячі підприємств міста задекларували наявність понад 700 вільних вакансій. Загалом же протягом першого півріччя центр зайнятості отримав від роботодавців інформацію про наявність 8565 вільних робочих місць та вакантних посад, повідомляє Місцевий час.

Разом з тим, чисельність незайнятого населення, що перебуває на обліку у міськрайонному центрі зайнятості протягом січня – червня 2017 року склала 5665 осіб, що на 528 осіб більше ніж за відповідний період минулого року.

Нескладне співставлення цих даних свідчить, що умови праці, які пропонують місцеві роботодавці, чомусь не влаштовують тернополян, котрі замість заміщення однієї із численних вакансій примножують армію безробітних.

Читайте також: Через низькі зарплати та безробіття Тернопільщину може накрити хвиля протестів

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #безробіття

Коментарі

Оголошення
live comments feed...