• Головна
  • У Тернополі рятували хлопця, яких хотів покінчити з життям
10:04, 25 липня 2017 р.

У Тернополі рятували хлопця, яких хотів покінчити з життям

У Тернополі рятували хлопця, яких хотів покінчити з життям

У ніч на понеділок на Дружбі в Тернополі рятували хлопця, яких хотів покінчити з життям. На вулиці Мазепи, близько 2-ї ночі, хлопцю надавали допомогу медики "швидкої".

— На щастя, спроба виявилася невдалою… Із різаними ранами лівої ліктьової ямки постраждалого доставлено у травмопункт, — повідомляють Добі у прес-службі "швидкої".

— Самогубство — великий гріх, такі душі відразу потрапляють у пекло. Якщо з'являються помисли — треба йти на сповідь і причастя, — говорить отець Василь Храпчук із Тернопільщини. — Коли носити таку думку в голові, то лукавий колись таки спокусить.  Самогубців не відспівують в церкві й ховають без священика за межами кладовища. На  цвинтарі не можна.

Читайте також: чоловік, який загинув у Тернополі під колесами поїзда, вчинив самогубство

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #юнак #самогубство
Останні новини
ТОП новини
Тотальне посилення мобілізації з 1 січня станеться, ТЦК піде з рейдами по чоловіків у цих 7 місць: мобілізація, повістки, ЗСУ
"ТЦК готують мобілізацію пенсіонерів, сотні тисяч літніх чоловіків із цими 3-ма професіями у списках": повістки, мобілізація
"Похолодання накриє регіон на цілий тиждень, рине снігопад": синоптики сказали, де чекати на мороз у -18 градусів (ВІДЕО)
"Лютий мороз вперіщить в кількох областях, суне зимове похолодання": синоптики сказали про снігопад і холод в регіонах
Оголошення