• Головна
  • До уваги тернополян: сьогодні закінчується термін прийому документів до вишів
11:15, 26 липня 2017 р.

До уваги тернополян: сьогодні закінчується термін прийому документів до вишів

До уваги тернополян: сьогодні закінчується термін прийому документів до вишів

Сьогодні, 26 липня, останній день, коли абітурієнти мають змогу подати документи до вищих навчальних закладів.

Реєстрація електронних кабінетів абітурієнтів розпочалася 29 червня і завершилась 25 липня. Сама реєстрація заяв на вступ розпочалася 12 липня і завершиться 26 липня. Під час подачі заяв до ВНЗ абітурієнтам потрібно буде вказати пріоритетність цих заяв від одного до дев’яти. Для абітурієнтів, які вступають за співбесідою, вступних іспитів або творчого конкурсу, подача документів закінчилася 20 липня.

Творчі конкурси у вищих навчальних закладах проводяться з 17 до 26 липня, вступні іспити з – 21 до 26 липня.

Рейтингові списки до зарахування оприлюднять 1 серпня. До 5 серпня абітурієнти, рекомендовані до зарахування, повинні подати оригінали документів. Через два дні – 7 серпня – вузи оголосять списки зарахованих на бюджет, на контрактне навчання – до 30 вересня.

Пропонуємо також до уваги нашим читачам рейтинг вишів Тернопільскої області у загальному українському рейтингу та у ТОП-200 університетів. Так, Тернопільський національний економічний університет посідає 27 місце у загальному рейтингу та 39 – у ТОП-200, Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя – 38 та 34 відповідно, Тернопільський державний медичний університет імені І. Горабчевського – 54-55 та 87 місця, Тернопільський національний педагогічний університет ім. Гнатюка – 59 та 101, Кременецька обласна гуманітарно-педагогічна академія ім.Тараса Шевченка – 209 та 191, Тернопільський інститут соціальних та інформаційних технологій – 231 та 201 і Бучацький інститут менеджменту і аудиту – 279 та 201 місця відповідно.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #вступ #документи #абітурієнти

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...