• Головна
  • У Тернополі щурі окупували «Новий світ» та місцеві парки
10:32, 3 серпня 2017 р.

У Тернополі щурі окупували «Новий світ» та місцеві парки

У Тернополі щурі окупували «Новий світ» та місцеві парки

Минулого тижня у помешкання тернополянки через каналізаційні мережі пробрався щур.

Як розповідає Ігор Мяковський, директор ТОКП “Профдезинфекція” в місті Тернополі, у випадку підозри, що в дім пробирається непроханий гість, варто відразу телефонувати до їхньої служби. З приводу проникнення хвостатих у багатоповерхівку через каналізаційні мережі не варто нарікати на обслуговуючі підприємства, адже у всіх тернопільських «жеків» укладені угоди на проведення дератизації у підвальних приміщеннях, як того вимагає закон, каже Ігор Мяковський.

- Щурі – це істоти, які в пошуку комфортних умов для існування можуть залізти і на п’ятий, і навіть на дев’ятий поверх. Застерегтися від цього неможливо, хоча в усіх обслуговуючих підприємств є укладені з нами угоди і роботи з дератизації проводяться щомісячно, в деяких підприємствах – через місяць. Ставити принади для щурів ми не можемо ні в каналізаційний колектор, ні в мережі водопостачання ставити принади, адже це прирівнюється до терористичного акту чи хімічної атаки, – пояснює фахівець. – З свого боку обслуговуючі підприємства мають стовідсотково заключені угоди на проведення дератизації. Щодо ОСББ, то лише 15% з них мають угоди, і це дуже грубий розрахунок із врахуванням одноразових викликів. Переважно вони звертаються до служби, коли «припече». У приватному секторі власники також звертаються до нас лише тоді, коли є виявлені тварини. Чимало щурів живе на Новому світі, але роботи з дератизації ми не можемо здійснювати самовільно у приватних угіддях.

Отже, за умов, що в одних будинках дератизація здійснюється, в інших ні, щурі таки живуть в місті, пересуваються комунікаціями, шукають собі харчі, а в періоди своєї активності перебувають в пошуку «кращої долі». Живуть щурі не лише у багатоповерхівках, ми регулярно проводимо роботи в парках та біля озера, втім по суті, ми лише регулюємо їхню чисельність, бо знищити щурів повністю неможливо. Отже, навіть коли проводиться дератизація у підвалі, але зараз, у літній період, двері до підвалу відкриті, щур вільно може туди зайти, і в такому випадку не можна нарікати ані на підприємство, яке обслуговує, ані на дезінфектора, який здійснює роботи. Це поодинокі випадки, втім вони мають місце і тернополяни мають розуміти це, пише "Тернополяни".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #щурі #підвали

Коментарі

Оголошення
live comments feed...