• Головна
  • Єпископа-гульвісу з Тернополя виключили з числа єпископату УАПЦ
13:57, 12 серпня 2017 р.

Єпископа-гульвісу з Тернополя виключили з числа єпископату УАПЦ

Єпископа-гульвісу з Тернополя виключили з числа єпископату УАПЦ

10 серпня 2017 р в приміщенні Патріархії УАПЦ відбулись чергові засідання Патріаршої Ради, Патріаршого Суду та Архієрейського Собору УАПЦ.Згідно рекомендацій Патріаршої Ради та Патріаршого Суду, за відчуження майна Тернопільської єпархії, Архиєпископа Мстислава (Гука) виведено за штат єпископату УАПЦ.

Архієрейський Собор розглянув протокол єпархіального собору Чернівецько-Хотинської єпархії від 28.07.2017 року. Заслухали керуючого Чернівецько-Хотинської єпархії архиєпископа Германа ( Семанчука ), який зобов’язався після оприлюднення рішення Архієрейського Собору УАПЦ щодо відчуження майна Тернопільської єпархії УАПЦ зібрати єпархіальний собор Чернівецько-Хотинської єпархії і відновити поминання на богослужіннях Предстоятеля УАПЦ Блаженнішого Макарія митрополита Київського і всієї України і оприлюднити рішення єпархіального собору Чернівецько-Хотинської єпархії в ЗМІ.

Крім того створена комісія по розслідуванні відчуженого майна Червоногородського замку та його повернення Тернопільській єпархії у складі : Архиєпископа Чернівецького і Хотинського Германа ( Семанчука ), єпископа Одеського і Чорноморського Тихона ( Петранюка ) , єпископа Херсонського і Миколаївського Бориса ( Харка ).

Заслухавши звернення від духовенства Тернопільської єпархії Архієрейський Собор вирішив згідно єпархіального статуту ( розділ10.0 пункт 10.2 – Вибір кандидатури єпархіального архієрея здійснюється на єпархіальному соборі з числа єпископів УАПЦ або священиків, гідних єпископського служіння ) із запропонованих кандидатів обрати правлячого архієрея Тернопільської єпархії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#єпископ #Мстислав #Гук

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...