• Головна
  • Гравці цілодобових лотерейних закладів "дістали" тернополян
19:15, 12 серпня 2017 р.

Гравці цілодобових лотерейних закладів "дістали" тернополян

Гравці цілодобових лотерейних закладів "дістали" тернополян

Тернополяни нарікають на граців цілодобових «лотерейних» закладів, які по ночах кричать і п’ють, зробили під вікнами у людей туалет. 

«Останнім часом у місті збільшилася кількість об'єктів під назвою "Золотий кубок". Одна із філій з'явилася і в нашому будинку (Київська, 18). Складається враження, що заклади такого типу - цілодобові, бо цілими ночами ходять клієнти. І ще, мабуть, то не зовсім національна лотерея, а ігрові автомати, які видно на дорогу крізь відчинені двері приміщення. У нашому будинку тепер ночами під вікнами б'ються, жахливо лаються, голосно слухають музику. Клієнти лотереї дивно поводяться, вживають якісь таблетки та щось курять, що тхне аж на верхніх поверхах. Ввечері неможливо відкрити вікна. Під вікнами зробили "туалет".

Жителі будинку неодноразово викликали поліцію, та все марно.

«Приїжджав дорожній патруль, проводив бесіди та їхав далі, а все знову продовжувалося. У ЖЕКу сказали, що потрібно, щоб спершу поліція склала протокол. Дайте будь ласка, відповідь: У яку поліцію нам звернутися, щоб вони склали протокол, а не просто приїхали заспокоїти? Що нам робити далі? Чи мають право такі цілодобові заклади розміщуватися в жилих будинках, бо набридло прокидатися о третій чи п'ятій ночі від диких криків», - пише у рубриці «Питання-відповіді» на сайті Тернопільської міської ради обурена тернополянка і від імені усіх жильців просить вжити заходів задля забезпечення громадського спокою у нічний час.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#лотерея #клуби #гравці

Коментарі

Оголошення
live comments feed...