
11:27, 14 серпня 2017 р.
У неділю на Тернопільщині втопилося двоє людей

13 серпня о 14:30 в с. Глядки Зборівського району, в Івачівському водосховищі, працівниками Зборівського відділення ГУ НП в області виявлено без ознак життя тіло місцевого мешканця, громадянина 1992 року народження, який 10 серпня, орієнтовно між 22:30 та 23:00 зник під час купання. Ймовірна причина загибелі – утоплення.
Цього ж дня о 16:30 в с. Лисичники Заліщицького району, під час купання в необладнаному місці в р. Серет втопився місцевий житель, громадянин, 1977 року народження. Тіло загиблого виявлено місцевими мешканцями на дні річки.
Зпочатку 2017 року на водоймах Тернопільської області загинули 40 людей, з них – 7 дітей.
Управління ДСНС України у Тернопільській області звертається до громадян з проханням бути вкрай уважними та обережними під час відпочинку на воді. Відпочивати потрібно лише в тих місцях, які для цього призначені. Там влаштовані рятувальні пости, де чергують рятувальники, які можуть допомогти у разі небезпеки. В жодному випадку не можна вживати алкогольні напої і заходити у воду в нетверезому стані. Батькам також потрібно пам’ятати про те, що за дітьми під час купання потрібно обов’язково наглядати.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
14:37, 21 травня
11:29, 16 травня
09:04, 17 травня
09:04, 17 травня
14:04, 19 травня
live comments feed...
Коментарі