• Головна
  • На Тернопільщині за рахунок митного перевиконання вже відремонтували три дороги
13:31, 14 серпня 2017 р.

На Тернопільщині за рахунок митного перевиконання вже відремонтували три дороги

На Тернопільщині за рахунок митного перевиконання вже відремонтували три дороги

За рахунок митного перевиконання на Тернопільщині вже відремонтували три дороги та ділянку автомобільної магістралі М-19. Про це зазначив перший заступник начальника Служби автомобільних доріг у Тернопільській області Володимир Хемій під час щотижневої наради з головами РДА та об’єднаних територіальних громад.

За його словами, за рахунок коштів, отриманих від впровадження митного експерименту, роботи проведені на дорожній магістралі М-19 «Доманово – Ковель – Чернівці – Тереблече» від км 265+300 до км 269+800 – фрезерування покриття на 4,5 км та регенерація основи – 4,5 км. Загальна вартість робіт – 20,9 млн. гривень. Виконані роботи вже й на ділянці дороги Потік – Конюхи – Хоростець. На даному напрямку проведено ремонт покриття та відновлення земляного полотна. Загальна вартість робіт – 8,4 млн. грн. Провели ремонт дорожнього покриття та відновлення земельного полотна також на дорогах Порохова – Космирин та Дружин – Попівці. На ремонтні роботи витратили 2,3 млн. грн. та 1,2 млн. грн. відповідно.

Щоправда, це лише одне джерело фінансування, за рахунок якого ремонтують дороги області. Крім цього, є також кошти, передбачені на ремонт доріг з Державного бюджету та кредитні кошти. Зокрема, за рахунок коштів Держаного бюджету провели поточний середній ремонт двох ділянок автомобільної дороги загального користування М-19 «Доманово – Ковель – Чернівці – Тереблече». Загальна протяжність виконаних робіт 12,6 км, на яких провели фрезерування дорожнього покриття, регенерацію основи, влаштування вирівнюючого шару покриття, а також на 10,2 км дороги влаштували верхній шар покриття із ЩМА. Сума робіт – 116,5 млн. гривень.

Що ж стосується кредитних коштів, то за їх рахунок на вищезгаданій магістралі провели ремонт трьох ділянок загальною протяжністю 9,3 км. Вартість виконаних робіт – 48,7 млн. гривень.

Читайте також: Після ремонту дороги в центрі Тернополя пішоходи тепер ризикують життям

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #дороги #ремонт

Коментарі

Оголошення
live comments feed...