• Головна
  • У Тернополі понищили новісінький спортивний майданчик в центрі міста
11:00, 16 серпня 2017 р.

У Тернополі понищили новісінький спортивний майданчик в центрі міста

У Тернополі понищили новісінький спортивний майданчик в центрі міста

Ще недавно можновладці звітували про облаштування спортивного майданчика на вул. Старий Ринок, а він уже перебуває в не найкращому стані.

Вочевидь через те, що майданчик постійно був під замком, бажаючі його використовувати таки знайшли спосіб попасти в середину. А от мотивацію тих, хто виламав баскетбольні кільця, пояснити важче.

Про проблемуна своїй сторінці в Фейсбуці написав начальник управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації Віктор Мацикур.

"Дуже поважаю сильних людей. Які, наприклад можуть зробити двері там, де їх до того не було. Наприклад на майданчику поряд з спортдиспансером.

Або хвіртка надто часто на засові і футболісти зробили собі альтернативний вхід...або робилась на початках та сітка обома лівими руками, а зараз тре наймати когось з обома правими. На жаль, неякісна сітка -огорожа, її кріплення та практично вже невидима ро змітка - це косяки виконавців робіт. А відламані баскетбольні кільця та розкурочена огорожа в місці зірваного кріплення - це наші любі тернополяни, чиїсь діти, можливо примірні учні чи студенти.

Пропоную перший блок питань вирішувати за рахунок залучення фахівців та умов гарантії на виконані ними роботи. А другий блок вирішувати за рахунок відеоспостереження, а також системної та за графіком організації спортивних заходів на цьому майданчику відповідними комунальними установами, а також координованою роботою спортивних клубів, секцій, федерацій", – написав Мацикур.

Роман Федчина додав в коментарях додав, що на Східному на стадіоні 17 школи ситуація ідентична, додавши фото із порваною сіткою.

Водночас люди висловлюють здивування, навіщо закривати спортмайданчики.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#спортмайданчик

Коментарі

Оголошення
live comments feed...