• Головна
  • Завтра у Тернополі відбудеться акція "Україна моя вишивана"
21:08, 16 серпня 2017 р.

Завтра у Тернополі відбудеться акція "Україна моя вишивана"

Завтра у Тернополі відбудеться акція "Україна моя вишивана"

У четвер, 17 серпня, о 14 год. в Тернопільському обласному краєзнавчому музеї відбудеться захід акції єднання "Україна моя вишивана" та передача карти в Львівську область.

Керівники акції народний майстер Ірина Харатін та майстер художньої вишивки Тетяна Дяківнич (Тернопільського методичного центру творчості від Борщівського краю).

Беруть відповідальність за естфету акції єднання "Україна моя вишивана" у м.Львові майстри художньої вишивки Любов Онисько ( Тернопільського методичного центру творчості) та Любов Долинська (м.Яворів). Мета акції - об'єднати різні спільноти України для духовного процвітання батьківщини. Карта - це соборне молитвене поле єднання українців з різних куточків нашої батьківщини у любові до спільного генетичного коду нації української вишиванки.

Запрошуємо небайдужих людей прийняти участь в створенні оберегу у вигляді вишитої карти України для збереження миру та територіальної єдності нашої Батьківщини. Організатори заходу: Тернопільський методичний центр творчості та Тернопільський обласний краєзнавчий музей.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #Україна_моя_вишивана

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...