• Головна
  • Чому у Тернополі труби котелень подовжили до понад 30 метрів?
20:29, 17 серпня 2017 р.

Чому у Тернополі труби котелень подовжили до понад 30 метрів?

Чому у Тернополі труби котелень подовжили до понад 30 метрів?

На вимогу тернополян димові труби трьох котелень на торфі у місті подовжено до понад 30 метрів.

 Про це повідомив генеральний директор групи компаній «Промгазтехнологія» Олег Воєводкін у виступі на круглому столі, який відбувся 31 липня у Тернополі.

 «У проекті, згідно методичних розрахунків, були закладені димові труби висотою 22 м. На прохання мешканців ми внесли зміни до проекту і подовжили їх на вулицях Київській, Івана Фрака, Лемківській до 34 м.

 Труба котельні, що на вулиці Купчинського, була вмонтована в стару цегельну, довжиною понад 50 м. Котельні на вул. Лесі Українки та вул. Живова для відводу димових газів використовують вже існуючи труби, які від початку були понад 30 м.

 Лише труба на вул. Просвіти тепер має висоту 22 м. Але в даному випадку відстань від котельні до будинків більше необхідної зони розсіювання», – розповів він.

Воєводкін запевнив, що така висота димових труб повністю забезпечує безпечність розсіювання викидів для мешканців прилеглих до котелень вулиць.

Нагадаємо, котельні на торфі у Тернополі за показником допустимих викидів пилу в атмосферу відповідають європейській нормі – 50 мг/м3.

 Круглий стіл «Екологічні, медичні, юридичні та соціально-економічні аспекти переобладнання комунальних котелень у місті Тернополі на спалювання торфу» відбувся з ініціативи Всеукраїнської громадської правоекологозахисної організації «Зелений Тризуб» за участі експертів: доктора біологічний наук Василя Грубінко, доктора технічних наук Ігора Стадника, кандидат біологічних наук Володимира Хоменчука та ін., а також представників влади та громадських організацій Тернополя.

Учасники круглого столу ухвалили звернуться до мера Сергія Надала з пропозицією включити представника «Тернопільтепло», гендиректора групи компаній «Промгазтехнологія» Олега Воєводкіна до складу робочої групи, яка вивчає питання роботи котельнь на торфі на вулицях Київській й Івана Франка.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #котельня

Коментарі

Оголошення
live comments feed...