• Головна
  • Тернополянка написала книжку про свого сина, який загинув на війні
15:37, 18 серпня 2017 р.

Тернополянка написала книжку про свого сина, який загинув на війні

Тернополянка написала книжку про свого сина, який загинув на війні

«Ти зробив усе, що міг»… Саме таку назву має ця книга, сповідь, крик матері і біль втрати…

Історія про звичайного тернопільського хлопця, який, отримавши повістку, потрапив у Дебальцево, яке по право можна назвати пеклом на українській землі. Авторка, Леся Орляк, мати загиблого воїна, описує свою і його історію, свої і його переживання, думки людей про війну, якої не повинно бути, до якої починають звикати і забувати…

Тема для України актуальна, пекуча, якій не видно кінця. Книга ще у друці, а презентують її на Форумі видавців у Львові у вересні цього року. Після цього її поширять по українських книгарнях, пише "Бізнес Область".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #син #АТО
Останні новини
ТОП новини
Місто, що потопає у квітах: відомий телеведучий був вражений тим, що побачив у дворах тернополян (ФОТО)
"Підвищення тарифів на 60% наближається, названо нову ціну на газ": скільки доведеться платити за 1 кубометр
"Мобілізація пенсіонерів стане реальністю, ТЦК прийдуть по 60-річних чоловіків із однією ознакою": нові покарання та рейди
"Власникам цих квартир доведеться віддати державі до чверті вартості": в українців вимагають сплатити до 1 серпня
Оголошення