• Головна
  • Аграрії Тернопілля можуть зіткнутися з новими проблемами
21:30, 17 серпня 2017 р.

Аграрії Тернопілля можуть зіткнутися з новими проблемами

Аграрії Тернопілля можуть зіткнутися з новими проблемами

Несподівано, а головне - без попередження, Міністерство юстиції України 10 липня скасувало акредитацію Державного підприємства земельного ка­дастру. Підтвердженням цього є наказ згаданого відомства №2169/5.

Про це йдеться в коментарі керівника апарату Аграрної партії України на Тернопільщині Володимира Мужевича газеті «Сільський господар плюс».

«Судячи з усього, 33 регіональні представництва ДЗК позбавили доступу до реєстру та вчинення реєстраційних дій з державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та державної реєстрації юридичних і фізичних осіб- підприємців та громадських організацій.

За його словами, «на замку» вже місяць і Терно­пільське представництво ДЗК, яке знаходиться в обласному центрі по вулиці Танцорова.

«На сьогодні сам наказ ще не опубліковано, але до дій Мін'юсту через ситу­ацію з ДЗК виникає чимало запитань. Якщо це елемент боротьби з корупці­єю, зловживанням чиновництва у царині реєстрації прав на майно, усунення технічних неполадок, то одна справа, інша - щоб не трапилось так, коли під цією маркою хтось має намір чинити беззаконня», - вважає правник Мужевич.

До слова, вже п івтора місяця у Тернопільській РДА відмовляють у послугах державної реєстрації юридичних осіб, через звільнення державного реєстратора, який відповідає за цей напрямок роботи. - Реально - 20.07. - до 15:30 год.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#аграрії #проблеми #Мужевич

Коментарі

Оголошення
live comments feed...