• Головна
  • Відтепер тернополяни власноруч можуть перевірити стадію оформлення свого біометричного паспорта
16:01, 16 серпня 2017 р.

Відтепер тернополяни власноруч можуть перевірити стадію оформлення свого біометричного паспорта

Стадію оформлення біометричного паспорта можна перевірити через Інтернет. Достатньо зайти за посиланнямhttps://dmsu.gov.ua/services/docstate.htmlта ввести серію і номер паспорта, який вказувався у заяві на отримання послуги.

Результат пошуку буде виведено вверху сторінки, після введення підтвердження та натискання кнопки «Пошук» (сторінка при цьому перезавантажиться).

Статуси оформлення документів:

– Інформації не знайдено;

– Документи прийнято /дата/. Здійснюється перевірка даних;

– Дозвіл на персоналізацію паспорта надано /дата/. Після підтвердження Державним підприємством «Поліграфічний комбінат «Україна» технічної спроможності персоналізації дані буде відправлено до ДЦПД;

– Дані відправлено до центру персоналізації /дата/;

– Документ персоналізовано та відправлено до підрозділу міграційної служби /дата/. Строк доставки – 1-3 робочих дні (у разі складних погодних умов – до 7 робочих днів);

– Документ доставлено до територіального органу міграційної служби /дата/.

Увага! База даних, за якою здійснюється перевірка стану оформлення документів на сайті, оновлюється один раз на добу, внаслідок чого можлива затримка у відображені даних (перевірку стану можна здійснювати лише на наступний день після подачі заяви до територіального підрозділу ДМС).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #паспорт #Інтернет

Коментарі

Оголошення
live comments feed...