• Головна
  • На Тернопільщині біля віадуку провели флешмоб до Дня Державного Прапора України (фото)
09:31, 21 серпня 2017 р.

На Тернопільщині біля віадуку провели флешмоб до Дня Державного Прапора України (фото)

На Тернопільщині біля віадуку провели флешмоб до Дня Державного Прапора України (фото)

В селі Плебанівка Теребовлянського району біля віадуку провели флешмоб до Дня Державного Прапора України. «Селфі з прапором» — саме так назвали флешмоб, який було розпочато Міністерством закордонних справ України.

Під керівництвом голови Теребовлянської райдержадміністрації Юрія Ништи

У патріотичній акції взяли участь працівники апарату та структурних підрозділів РДА Теребовлі та голова РДА Юрій Ништа, повідомляє Доба.

Нагадаємо, що зведення 9-ти аркового залізничного віадука датується 1896 роком. Головне його призначення —  полегшення подолання різних перешкод на місцевості залізничним транспортом.

Плебанівський віадук увійшов до десятки найкрасивіших мостів України. Цікаво, що схожа конструкція є в шотландському селі Гленфіннан, який відомий завдяки фільмам “Гаррі Поттер”.

На Тернопільщині біля віадуку провели флешмоб до Дня Державного Прапора України (фото), фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #флешмоб
ТОП новини
"Снігопад триватиме 12 днів, ожеледиця і негода суне в місцевість": синоптики попередили про дощ, сніг і мороз
Мобілізація по-новому: новобранців одразу відправлятимуть в бойові частини
"Масова мобілізація пенсіонерів, з цією професією ТЦК забере першочергово": мобілізація посилюється, повістки для літніх
"Пенсія згорить і зменшиться, якщо не встигнути зробити це": Закон дав літнім українцям 90 днів, після яких буде зменшення
Оголошення