• Головна
  • На Тернопільщині впроваджуватиметься концепція нової української школи
18:31, 21 серпня 2017 р.

На Тернопільщині впроваджуватиметься концепція нової української школи

На Тернопільщині впроваджуватиметься концепція нової української школи

Під час навчального 2017-2018 року участь у нових програмах Міністерства освіти і науки України на Тернопільщині беруть кілька шкіл. Зокрема, визначено 4 навчальні заклади щодо впровадження концепції нової української школи.

Ще на базі 7 загальноосвітніх навчальних закладів будуть реалізовані проекти із створення нового освітнього простору. Про це під час щотижневої відеонаради з головами РДА зазначила начальник управління освіти і науки Тернопільської ОДА Ольга Хома.

За її словами, відповідно до наказу Міністерства освіти й науки України від 13.07.2017 року «Про проведення Всеукраїнського пілотного експерименту щодо впровадження концепції нової української школи» в Тернопільській області визначено 4 навчальні заклади, які беруть участь у проекті. Це Козівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1, Чортківська ЗОШ І-ІІІ ст. №7, Підволочиська ЗОШ І-ІІІ ст. і Збаразька ЗОШ І-ІІІ ст. №1. У регіональному проекті буде брати участь Шумська ЗОШ І-ІІІ ст. №1.

Метою концепції, як наголошує Ольга Хома, є забезпечення проведення докорінної та системної реформи загальної середньої освіти. Зокрема, будуть розроблені нові стандарти змісту загальної середньої освіти, що ґрунтуватимуться на компетентнісному та особистісно-орієнтованому підході до навчання.

Водночас, у рамках спільного проекту Міністерства освіти і науки України та Мінрегіону в області визначено 7 загальноосвітніх навчальних закладів, на базі яких будуть реалізовані проекти із створення нового освітнього простору. Це Козівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1, Шумська ЗОШ І-ІІІ ст. №1, Бучацька ЗОШ І-ІІІ ст. №2, Лановецька ЗОШ І-ІІІ ст. №2, Підволочиська ЗОШ І-ІІІ ст., Микулинецька ЗОШ І-ІІІ ст. і Новосільська ЗОШ І-ІІІ ст.

«Що стосується нової української школи та пілотування, то на всі відділи освіти направили наказ з інформацією про те, що необхідно мати в кабінетах та навчальних класах для учнів першого класу. Адже міністерська перевірка, яка приїжджатиме, тренери спостерігатимуть за роботою вчителів, а також аналізуватимуть їхню роботу, тому ми повинні показати хороший результат і продемонструвати, що у районах вчителі також здатні працювати і реалізовувати ті пілотні проекти, які необхідні для нашого розвитку», – підкреслила Ольга Хома

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #школа #концепція

Коментарі

Оголошення
live comments feed...