• Головна
  • Очільник Тернополя Сергій Надал зустрівся з учасниками «Просвіти» з Аргентини
09:20, 21 серпня 2017 р.

Очільник Тернополя Сергій Надал зустрівся з учасниками «Просвіти» з Аргентини

Очільник Тернополя Сергій Надал зустрівся з учасниками «Просвіти» з Аргентини

Тернопіль відвідали учасники культурного товариства «Просвіта» з Аргентинської Республіки. Під час зустрічі з міським головою Сергієм Надалом вони обговорили напрямки співпраці у культурній, освітній та економічній сфері.

Як зазначив очільник міста, ця співпраця дасть новий стимул для економічної, культурної та освітньої співпраці між містами.

- Дякую віце-президенту Міжнародної торгової палати ICC-UKRAINE Тарасу Демкурі за організацію зустрічі та співпраці з нашими новими партнерами з Аргентини. Також очікуємо у жовтні на візит мера аргентинського міста Апостоліс для офіційного підписання Меморандуму про партнерство між містами, - повідомив Сергій Надал.

До слова, українське культурне товариство «Просвіта» — культурно-освітня організація української діаспори в Аргентині, що діє з 1924 року. Організація ставить собі на меті згуртування українців та їхніх нащадків серед аргентинського суспільства, популяризацію української культури

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#культурне_товариство_Просвіта #Аргентинська_Республіка

Коментарі

Останні новини
ТОП новини
"З 1 липня ТЦК почне шукати по всіх закапелках, не чіпатимуть тільки чоловіків з трьома рисами": повістки і мобілізація
"ТЦК позбавить ці 3 категорії людей бронювання і терміново призве, перевірки стануться у цих місцях": повістки, мобілізація
Похолодання та дощі насуваються на цілі регіони, люта злива заллє міста на тлі потужної спеки: де в Україні вдарить негода
"Брали шалені гроші": на Тернопільщині викрито працівників ТЦК, які злочинно оформлювали непридатність до служби
Оголошення
live comments feed...