• Головна
  • Тернополяни скаржаться на автомийку "Аквастрада", де ні килимів не чистять, ні не повертають їх клієнтам
17:14, 23 серпня 2017 р.

Тернополяни скаржаться на автомийку "Аквастрада", де ні килимів не чистять, ні не повертають їх клієнтам

Тернополяни скаржаться на автомийку "Аквастрада", де ні килимів не чистять, ні не повертають їх клієнтам

Тернополяни наголошують на тому, щоб мешканці не довіряли чищення килимів «майстрам» автомийки «Аквастрада». І

«Дорогі тернополяни, не віддавайте на чищення килимів та доріжок у фірму «Аквастрада», що по вулиці 15 Квітня. Замотують у мішечки чіпляють бірочки і привозять не чищеними, плюс ще і кажуть що не має, пропав. З криками привезли цього що пропав, протримали місяць і ось вам результат, нитки як були так і є, грязне і ще кажуть що ми скандальні люди і не будуть нас обслуговувати. Це один жах.!!!! Думаю що рано чи пізно керуюча поплатиться», - пише у «Фейсбуці» обурена тернополянка Марія Калакура.

Втім, це далеко не перший випадок, коли результатом роботи (якщо це можна так назвати) клієнти залишились не задоволені. Під публікацією пані Марії посипалися коментарі, а яких місцеві мешканці розповідають аналогічні, а то й гірші історії, пов’язані із чищенням килимів у «Аквастраді».

Ось деякі коментарі:

«У нас була така ж ситуація з цією Аквастрадою. Коли забирали килим з хімчистки було таке враження що за нього ніхто і не брався. Працівники вибачились і запропонували почистити повторно за рахунок хімчистки, погодились... Але коли приїхали по килим вдруге то це був шок. Ситуація не змінилась, навіть від котячої шерсті не почистили(((«, - пише Оксана Захаревич.

«У нас така сама ситуація була.3 тижні не віддавали коврик. Адміністратор неадекватна жінка,на питання де мій коврик, крикам відповідала і завтрами годувала! Відали після того коли сказала викличу поліцію щоб зафіксували той факт, що вони дійсно не відають мені,бо на талоні було зазначено дату прийому, а за їхніми умовами вони обіцяють що за 3 дні вже буде готово. На другий день вже знайшовся, забрали, коли в дома розгорнули то прозріли, таке враження, що нічого з ним і не робили а ще більше забруднили. Хлопець, який приймав його, розгорнув його на вулиці і брудним взуттям ходив по ньому. Ми віддали, щоб освіжити, а забрали з купою сміття та плям. І жахливий запах», - розповідає Мар’яна Козюк.

«Два роки тому теж давали килими в хімчистку Аквастрада. Так привезли мало того що погано почищені, а ще й блохи в них завелись (домашніх тварин на той час не мали). Це був просто жах», - додає Надія Хортик.

Тернополяни кажуть, що ціни у «Аквастраді» невиправдано високі, а якість виконаних робіт абсолютно не відповідає сумам в чеку клієнтів. Отож, добре зважуйте усі «за» і «проти», коли довіряєте чищення килимів автомийкам із сумнівною репутацією.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #килими #обурення

Коментарі

Оголошення
live comments feed...