• Головна
  • Зарахування на платну форму навчання у тернопільські виші завершується 30 вересня
20:46, 23 серпня 2017 р.

Зарахування на платну форму навчання у тернопільські виші завершується 30 вересня

Зарахування на платну форму навчання у тернопільські виші завершується 30 вересня

Останній термін зарахування на платну форму навчання завершується 30 вересня. На бюджет, нагадаємо, прийом оригіналів документів завершився ще 7 серпня.

Для вступу на навчання, щоб здобути ступінь магістра на основі здобутого ступеня вищої освіти або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста терміни прийому заяв та документів, конкурсного відбору та зарахування на навчання визначаютьсяправилами прийому навчального закладу, при цьому, прийом документів закінчується не раніше 24 липня, а зарахування на навчання за державним замовленням відбувається не пізніше 15 вересня.

Для всіх інших категорій вступників терміни прийому заяв та документів, конкурсного відбору та зарахування на навчання визначаються правилами прийому навчального закладу, при цьому, зарахування на навчання за державним замовленням закінчується не пізніше 15 вересня, пише "Галас".

Детальнішу інформацію про вступ до кожного із вищих начальних закладів у Тернополі та області, а також вартість навчання на факультетах можна дізнатися тут.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #випускники #зарахування #виші

Коментарі

Оголошення
live comments feed...