• Головна
  • По довжині набережної Тернополя монтують фонтан (Фото)
09:05, 25 серпня 2017 р.

По довжині набережної Тернополя монтують фонтан (Фото)

По довжині набережної Тернополя монтують фонтан (Фото)

Тернополяни в парку ім. Шевченка помітили труби, які встановлюють вздовж набережної.

"Уздовж набережної в парку ім. Т. Шевченка монтують фонтан", – йдеться у підписі до фото, розміщено у спільноті "Від Тарнополя до Тернополя".

В коментрях Олександр Кобернюк виусунув версію, що завдяки даній системі хочуть завадити цвітінню води в озері.

"Це не стільки фонтан, як дренаж, щоб розганяти стоячу воду, яка збирається біля надставної церкви і т.д., а від цього водорослі, замулення і стійкий сморід, колись за часів срср, якщо хтось пам'ятає, недалеко від цього місця діяв великий фонтан, який в принципі виконував ту ж саму функцію, тому наскільки б я не любив владу сонцесяйного мера надала, але мушу визнати, що за всі роки його каденції, це чи не єдине правильне рішення, якщо його звичайно з розумом встановлять", – написав Кобернюк.

В спільноті "Урбаністика Тернполя" додають, що учора аераційний фонтан на набережній уже випробували, однак ще тривають налаштування. Урочисто дану систему відкриють 26 серпня о 21:00.

"Раніше думали, що фонтани будуть плавучими. А тепер, коли відомо, що струмені битимуть від самого берега, попереджень не треба. Насоси стоять за кільканадцять метрів від берега, але на досить нормальній глибині - 2-3 метри", – йдеться в повідомленні спільноти Урбаністика Тернополя.

Загалом даний проект обійшовся бюджету в 1,4 млн грн.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#набережна #став

Коментарі

Оголошення
live comments feed...