• Головна
  • Тернопільські молодята попросили гостей, аби на їхнє весілля замість квітів та цукерок дарувати корм для собак (ФОТО)
19:03, 25 серпня 2017 р.

Тернопільські молодята попросили гостей, аби на їхнє весілля замість квітів та цукерок дарувати корм для собак (ФОТО)

Тернопільські молодята попросили гостей, аби на їхнє весілля замість квітів та цукерок дарувати корм для собак (ФОТО)

Добру справу на своєму весіллі зробили тернопільські молодята Юлія і Юрій Пановик. Вони вирішили відмовитися від квітів та цукерок і попросили гостей принестинатомість корм для собак. Про це повідомили усіх заздалегідь у запрошеннях на весілля.

Гості були здивовані, але підтримали таку ініціативу. В результаті вдалося зібрати 135 кілограмів корму для собак. Його пара передала у Центр допомоги безпритульним тваринам «Вірні друзі». Ідея допомогти безпритульним собакам виникла у Юлії. Про подібне вона якось прочитала в інтернеті і вирішила, що теж таке зробить на своєму весілля. Юля дуже любить собак, у неї самої є цвергшнауцер на кличку Капрі. А особливо їй жаль бездомних тварин.

- Це було першою моєю умовою, що на весілля нам будуть дарувати корм для собак. Юра одразу погодився, - каже вона. - На запрошенні ми написали так: «Прохання від молодих. Замість квітів і цукерок дарувати корм для собак. Це буде наш спільний дарунок для бездомних собак. Дякуємо за розуміння».

На весіллі були 144 гостей. Вони принесли 135 кілограм корму. Та не всі сприйняли це прохання всерйоз. Тому дехто таки взяв цукерки, квіти та спиртне. Але більшість гостей прохання виконали.

- Хтось приніс 10 кілограмів корму, хтось півкілограма, - розповідає Юлія. - Деяким гостям будо незручно, соромилися, думали, що це жарт. Вагалися: а може це запрошенння неправдиве. Переживали: а як це буде виглядати, бо ще такого не чули. Хто в торбинку поклав корм, хто сформував подаруночок. Загалом Юрій і Юлія задоволені, що їм вдалося реалізувати задумане. Засновники Центру допомоги безпритульним тваринам «Вірні друзі» Костянтин та Алла Ляпандри кажуть, що зібране харчування для їхніх підопічних дуже потрібне, пише "20 хвилин".

- Вони нас знайшли через інтернет, - каже АллаЛяпандра. - Написали нам не тоді, коли придумали цю добру справу, а коли вже все зробили. Мене дуже вразив їх вчинок. Адже про безпритульних тварин не кожен взагалі згадає, що вже казати про період передвесільних клопотів. Щиро дякую також матусям молодят, які підтримали ідею своїх дітей, можливо, дивну для багатьох, але чудову і поки безпрецедентну в Тернополі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #молодята #гості #корм_для_собак

Коментарі

Оголошення
live comments feed...