• Головна
  • У Тернополі на Театральному майдані просто неба облаштували мистецький куб (фото)
12:05, 27 серпня 2017 р.

У Тернополі на Театральному майдані просто неба облаштували мистецький куб (фото)

У Тернополі на Театральному майдані просто неба облаштували мистецький куб (фото)

Галерею живописних полотен молодих художників облаштували просто неба на Театральному майдані у Тернополі.

Картини розвішали на великій металевій конструкції, зібраній у формі куба. Тому проект називається «Арт-Куб». Таким чином автори проекту хотіли зробити мистецтво якомога доступнішим для широкого кола. Вперше таку виставку кілька місяців тому облаштували у Львові, на День Незалежності його представили в Івано-Франківську, а тепер – у Тернополі.

– Організувала проект арт-фундація «Вільні», – розповіла зз співорганізатор події Жанна Петренко. – Наразі він об’єднує художників міст, у яких ми вже побували – Львова, Франківська і Тернополя. Не всі мають бажання йти до галереї на виставку, ми ж галерейне середовище трансформуємо на вулиці міста, куди можуть завітати усі бажаючі. Нам важливо, щоб мистецтво стало ближче до людей. Приємно, що люди не просто роблять селфі на фоні картин, а й цікавляться творами, розпитують, що автор хотів показати своєю роботою. В експозиції представлено 80 робіт в основному молодих митців, середній вік яких 25 років. Щодо мистецьких напрямків, то це постмодернізм, сучасне авангардове мистецтво, хоча можливо не у всіх роботах це виражено, дехто із художників ще перебуває у пошуку свого напрямку, стилю.

Оглянути роботи молодих митців можна буде ще 27 серпня. До речі, куб підсвічується, тому виставку можна відвідати і ввечері. Після Тернополя проект планують показати у Хмельницьку та Києві.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #мистецтво

Коментарі

Оголошення
live comments feed...