• Головна
  • Донька володаря "Оскара" їде на Тернопільщину шукати родинне коріння
12:27, 28 серпня 2017 р.

Донька володаря "Оскара" їде на Тернопільщину шукати родинне коріння

Донька володаря "Оскара" їде на Тернопільщину шукати родинне коріння

Чи здогадуються жителі села Іване-Золоте, що на Тернопільщині, що вже у вересні до них приїде незвичайна гостя.

Американка на ім’я Голлі шукатиме серед жителів села своїх родичів, жінка хоче познайомитися зі своєю кузиною Лідою, пише Реально.

Голлі – донька відомого голлівудського актора, володаря “Оскара” Джека Паланса, і, як з’ясувалося, українця, вихідця із Тернопільщини, зокрема, з села Іване-Золоте. Нині жінці 67 років, їй випала нагода відвідати разом із чоловіком Україну, тож вона хоче скористатися нагодою та розшукати далеких родичів.

“Я вперше відвідаю Україну у вересні цього року.Батько був дуже гордим українцем і завжди підкреслював, що походить із України. Тому це для мене буде особлива поїздка. Зараз слухаю україномовні курси, коли веду машину і кажу сама собі: «Тато, а чому ти не навчив нас української, коли ми були малими і це було так легко зробити?». Зараз це набагато важче… До речі можливість поїхати в Україну була дуже несподіваною. У вересні у Львові відбудеться конгрес ПЕН-клубу (некомерційна організація, що об’єднує письменників із усього світу – авт.). Там мій чоловік буде представляти США. Коли я довідалася, що конгрес ПЕН-клубу буде у Львові, я вигукнула: «Чудесно! Я їду з тобою!». Ця подія здалася мені гарною нагодою, відвідати село Іване-Золоте на Тернопільщині, звідки походив мій дід. Я знаю, що там у мене є кузина – Ліда. Сподіваюся її зустріти. Мені 67 і я думаю, що вона має бути також віку”, – розповіла Голлі виданню “Голос України”.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ГолліПаланс

Коментарі

Оголошення
live comments feed...