• Головна
  • Вірус Коксакі вже підхопили більше 70 тернопільських дітей
19:34, 28 серпня 2017 р.

Вірус Коксакі вже підхопили більше 70 тернопільських дітей

Вірус Коксакі вже підхопили більше 70 тернопільських дітей

На Тернопільщині – некерований спалах захворювання на енетеровірусну інфекцію. Вірус Коксакі вже підхопили 73 дитини.

Осередок небезпечної недуги – у Чорткові. Перших хворих на цю недугу тут виявили ще на початку серпня. Зараз же число дітей з аналогічними симптомами зросло в рази.

За словами епідеміологів, перебіг захворювання у більшості пацієнтів є легким. З-поміж юних пацієнтів - більшість є відвідувачами дитячих виховних закладів, пишуть Тернополяни.

- Хворіють в основному діти від двох до десяти років. Симптомами хвороби є підвищення температури тіла, почервоніння горла та висипи на долонях і ступнях. Джерелом інфекції є хворі або вірусоносії (заражені особи без проявів інфекції). Механізм передачі - повітряно-краплинний, фекально-оральний (передається через інфіковану воду, продукти харчування), - кажуть медики.

В інших районах Тернопільської області наявності вірусу Коксакі у дітей не виявили.

Читайте також: На Тернопільщині 22 дітей захворіли вірусом Коксакі

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #Коксакі #діти

Коментарі

Останні новини
ТОП новини
ТЦК прямує терміново по чоловіків цих груп у всі можливі місця, не забиратимуть лише осіб 5 категорій: мобілізація, повістки
"ТЦК позбавить ці 3 категорії людей бронювання і терміново призве, перевірки стануться у цих місцях": повістки, мобілізація
"ТЦК йде по чоловіків у всі місця підряд, мобілізація не торкнеться лише цієї категорії": відстрочка, повістки, ВЛК і ЗСУ
"Потужна злива насувається на деякі області України, грози і дощі вдарять з лютою силою вже завтра": де чекати на негоду?
Оголошення
live comments feed...