• Головна
  • Черговий факт незаконного зливу сироватки виявили на Тернопільщині
11:05, 29 серпня 2017 р.

Черговий факт незаконного зливу сироватки виявили на Тернопільщині

Черговий факт незаконного зливу сироватки виявили на Тернопільщині

Черговий факт зливу сироватки виявили на Тернопіллі фахівці Державної екологічної інспекції в області.

Порушення зафіксували 22 серпня у придорожній смузі на території Тернопільського району, неподалік повороту до Чистилівського кар’єру.

Фахівці встановили, відходи сироватки є власністю ПрАТ «Тернопільський молокозавод». Їх зливав водій автомобіля DAF XF державний номерний знак ВО 4186 АТ з причепом (цистерна) ВО 0960 ХТ Вініцький Я.М.

На місці події на порушника склали протокол про адміністративне правопорушення і винесли постанову – на 850 гривень. Вже традиційно вину взяв на себе кермувальник.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #порушення #сироватка
ТОП новини
"Снігопад триватиме 12 днів, ожеледиця і негода суне в місцевість": синоптики попередили про дощ, сніг і мороз
Мобілізація по-новому: новобранців одразу відправлятимуть в бойові частини
"Масова мобілізація пенсіонерів, з цією професією ТЦК забере першочергово": мобілізація посилюється, повістки для літніх
"Пенсія згорить і зменшиться, якщо не встигнути зробити це": Закон дав літнім українцям 90 днів, після яких буде зменшення
Оголошення