• Головна
  • На Тернопільщині шестеро дітей заразилися вірусом гепатиту А
10:43, 5 вересня 2017 р.

На Тернопільщині шестеро дітей заразилися вірусом гепатиту А

На Тернопільщині шестеро дітей заразилися вірусом гепатиту А

У Шумському районі шестеро дітей заразилися вірусом гепатиту А. Про це повідомили в Управлінні цивільного захисту населення Тернопільської ОДА.

З шести дітей легка форма непатиту – у 2 дітей, середньої важкості – у 1 дитини, важка форма – у 2 дітей.

21.08.2017р. в інфекційне відділення Тернопільської міської дитячої комунальної лікарні госпіталізована дитина 2008 р.н., місце проживання – Руська Гута Шумського району зі скаргами на болі в животі, блювоту, жовтушність шкірних покривів. При поступленні діагноз «Гепатит». Стан дитини був важкий і вона перебувала в палаті інтенсивної терапії.

Обстеження показало вірус гепатиту А.

23.08.2017р. в інфекційне відділення Тернопільської міської дитячої комунальної лікарні мати хворої дитини привезла для обстеження та консультації ще 3 своїх дітей: 2007 р.н., 2010 р.н. 2014 р.н. Діти були госпіталізовані з діагнозом «Гострий гепатит». Двоє дітей 25.08.2017р., обстеженні і в них виявлено вірус гепатиту А.

28.08.2017р. о 16.00 год., на основі результатів лабораторних аналізів, хворим змінено діагноз на «Вірусний гепатит «А». 26.08.2017р. в інфекційне відділення Кременецької районної комунальної лікарні була госпіталізована 5-а дитина з діагнозом «Гострий вірусний гепатит «А». Хворою себе вважає з 22.08.2017р. 25.08.2017р. звернулась Шумську РКЛ та направлена на стаціонарне лікування. Лабораторно підтверджено діагноз «Вірусний гепатит А» у 3-х осіб.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #гепатит #діти
Оголошення
live comments feed...