Моя нова професія: варіанти для тих, хто ще "шукає себе" або прагне заробляти більше

В дитинстві, мабуть, кожен мріяв про ефектну професію, але з віком дитячі ілюзії розвіювались, а батьки радили обрати серйозну спеціальність, яка точно буде приносити дохід. Однак, після закінчення вищого навчального закладу приходить чітке усвідомлення того, що далеко не кожен випускник може стати успішним працівником у сфері, вивченню якої присвятив кілька років свого життя. Дехто просто розуміє, що це "не його" і намагається знайти себе в інших сферах, а диплом просто припадає пилом. 

На щастя, зараз розвиток сфери послуг не стоїть на місці та з кожним роком в Тернополі з'являються все нові можливості здобути нову професію, яка не лише буде приносити моральне задоволення, але й непоганий дохід. Тим паче, щоб оволодіти новими навиками, не потрібно роками навчатися в університеті, а в більшості випадків достатньо лише кількох місяців.

Ми підібрали найцікавіші пропозиції з навчальних курсів в Тернополі, завдяки яким за досить швидкий час можна оволодіти новою професією:

1. Школа Кермувального Мистецтва "DRIVExpert"

Ідеєю створення "Школи Кермувального Мистецтва" є практична допомога, в освоєнні важливих знань та навиків з контраварійного водіння, щоб кожен тернополянин - кермував автомобілем  не «обережненько», а впевнено і ТОЧНО!

Це означає, що на відміну від традиційних автошкіл, (роль яких, звісно важлива) - тут, завдяки спеціально розробленим програмам, підвищити рівень своєї майстерності зможуть не тільки початківці, але й досвідчені водії:

 • «Базовий» курс (для початківців)
 • «Зимовий курс» (для початківців)
 • «Зимовий драйв» (для водіїв з досвідом)
 • «Майстерність» (для водіїв з досвідом)

Як запевняє засновник "Школи Кермувального Мистецтва" Михайло Шмигельський, будь-яка з цих програм дає більше, ніж учні самі того очікують.  Наприклад, опанують такими навиками як швидкісне руління, екстренне гальмування, маневрування ("рух по дзеркалах"), паркування, зберігання контролю над авто при обертанні на 360 градусів з подальшим, без зупинки - рухом вперед, переступання (буквально) через ями і нерівності на дорозі, завдяки філігранно-точному перерозподілу маси авто по осях і сторонах, уникненя заносів та проходження поворотів в керованому заносі, а також багато іншого... І все це на комфортних та швидкісних автомобілях нашої Школи!

Якщо ваше мислення є МИСЛЕННЯМ РОЗВИТКУ, (а не фіксовано-стереотипним), то за допомогою "Школи Кермувального Мистецтва"  - водіння стане одною з найсильніших сторін вашої особистості. Завдяки чому ви не тільки уникнете багатьох незапланованих витрат в дорозі, але й навіть (із здавалося б) фатальних ситуацій - з усмішкою на обличчі виходитимете ПЕРЕМОЖЦЕМ!!!       

Детальніше за тел. (050) 377 47 26 та на нашій сторінці у "Facebook"

2. Курси манікюру "Nail with Daria"

Якщо Ви креативна людина, яка слідкує за новинками моди, любить спілкуватись та хоче творити красу, тоді ця професія саме для вас! 
Ми пропонуємо курси манікюру

 • 
Базовий курс "Гель-лак з 0"
 • 
Базовий курс "Моделювання нігтів гелем" 

 • Курс по дизайних "Nail art"
 • 
Експрес-курс для працюючих майстрів, які хочуть вдосконалити свої навички та поглибити знання


А також, періодично провадяться майстер-класи.

Вивчаються всі теоретичні та практичні відомості :
 - матеріали та інструменти;
- дезінфекція та стерилізація інструментів;
- гігієна робочого місця;
 - будова та проблеми нігтя; 
- форми нігтів; 
- різні види манікюру ( класичний, європейський, апаратний); 
- підготовка нігтя до покриття гель-лаком/нарощення гелем;
 - проблеми, що виникають при носінні покриття/нарощення та методи їх усунення; 
- покриття нігтів гель-лаком в 1 тон під кутикулу/моделювання нігтів гелем під лак ( архітертура штучних нігтів);
- ідеальний френч;
 - базові дизайни.

Всі матеріали для навчання надаються. Після закінчення навчального курсу видається сертифікат.


За деталями звертайтесь на сторінки ВК та Instagram, а також за номером телефону (096) 393 31 43.  
Адреса
: вул. Б. Хмельницького, 18 ( 2 поверх, 1 кабінет)

3. Художня студія Picasso

Навчаємо малювати дітей та дорослих. Навчання відбувається за спеціально розробленою програмою. Дітки не тільки ознайомляться з основами композиції, рисунком, кольором, формою, ліпкою, але і вивчатимуть різних художників та їхню творчість.  Відтворене руками дітей, зігріє серце батьків! Також оволодіти техніками, вказаними вище, зможуть і дорослі. Це стосується як початківців, які лише намагаються спробувати себе в мистецтві, так і досвідчених художників, які зацікавленні у вдосконаленні власної техніки та отриманні нових знань.

Навчання відбувається два рази в тиждень.

Щоб записатись,  телефонуйте  (097) 962 92 82.

Ми знаходимось в Центрі Тернополя за адресою вул.Шашкевича, 8в (4 поверх) та на БАМі за адресою бульвар Дмитра Вишневецького, 9

4.Студія-салон "Азалія"

Стати блискучим сертифікованим майстром в сфері індустрії краси дуже просто, скориставшись одним з навчальних курсів студії-салону "Азалія", зокрема тут пропонують курси перукарського мистецтва, курси з дизайну нігтів та курси візажу. Наприклад:

 • Навчальний курс "Макіяж для себе" - 5 занять по 2 год., де Ви крок за кроком навчитеся доглядати за обличчям і робити макіяж, дізнаєтесь, які відтінки декоративної косметики підходять саме Вам.
 • Навчальний курс "Основи професійного візажу" - 20 занять (в т.ч. оглядово проходимо: «МОДЕЛЮВАННЯ, КОРЕКЦІЯ та ФАРБУВАННЯ БРІВ»; «НАКЛЕЮВАННЯ ВІЙ»; «класичне НАРОЩЕННЯ ВІЙ», "біозавивка вій"
 • ЕкспресКУРС "САЛОННИЙ МАЙСТЕР" - включає три рівні навчання: І рівень - КУРС «МАНІКЮР» та спецКУРС "Основи педикюру", ІІ рівень - КУРС «Технологія покриття нігтів ГЕЛЬ-ЛАКом та різні види укріплення" та ІІІ рівень - спецКУРС «Нарощення та моделювання нігтів гелем за допомогою форм» і спецКУРС «Дизайн нігтів гель-лаком та гель-фарбою»
 • Навчальний курс "ОСНОВИ ПЕРУКАРСЬКОЇ МАЙСТЕРНОСТІ"

В продажу є всі матеріали для візажу, манікюру, педикюру і перукарської майстерності.

Наша адреса: м.Тернопіль, вулиця Живова, 9, (навпроти ТЦ "НьюВінд") 

Зветайтесь за телефоном: (067) 353 07 51 та заходьте на нашу сторінку у мережі "Facebook"

5. Перші регіональні курси масажу в Тернополі

Тут для всім охочим проведуть навчання азів масажу від початкового пізнання техніки виконання прийомів та навичок до професійного підходу.

Ви отримаєте хороший фундамент для подальшого розвитку та вивчення масажної майстерності.

Постійно формуємо групи по вдосконаленню та спеціалізації різних видів масажу:

 • класичний;
 • релаксуючий;
 • вакуумний;
 • медовий;
 • шоколадний;
 • антицелюлітний;
 • аюрведичний;
 • кріомасаж;
 • спортивний;
 • подарунковий;
 • косметичний;
 • тайський.

У нас немає відпусток. Рекомендуємо і Вам свій вільний час присвятити отриманню нових знань і умінь, які завжди знадобляться в житті!

Курси масажу допоможуть Вам освоїти нову спеціальність і отримати прибуткову роботу. Тут проводять підготовку як початківців, любителів, так і професіоналів. По закінченню курсів кожен бажаючий має можливість удосконалювати свою масажну майстерність – для цього створено всі можливості та умови. Також проводяться лекції для усіх бажаючих масажистів щодо різноманітних методик масажу. У нас ви отримаєте супровід професійної діяльності, інформаційну допомогу в організації кабінетів масажу. Крім того, Ви маєте можливість відвідати наші семінари та презентації.

Термін навчання – від 1 місяця до 6 міс.

Мінімальний термін отримання сертифіката після успішної здачі іспиту – 1 – 1,5 міс. У разі пропусків, незадовільних знань та ін. – навчання триває до повного освоєння теоретичного матеріалу та практичних навичок.

Іспити проводяться щомісяця. Частота занять 3 рази на тиждень. Допускається 2 рази на тиждень при відповідному збільшенні терміну навчання . Дні занять – ПН , СР , ПТ або ВТ , ЧТ за вибором курсанта. Можливо проведення занять в суботу та неділю. Час початку занять у вечірніх групах – 17:00 або 19:00.

Тривалість заняття – до 3-х академічних годин.

Кожне заняття включає теорію і практику.

По закінченню курсів видається сертифікат міжнародного зразка з фото, з урахуванням пройдених теоретичних і практичних годин навчання англійською та українською мовами. Викладач – лікар-методист, Зарусінський Андрій Сигізмундович.

тел. (097) 481 53 45, (066) 997 39 88, (093) 686 69 99, адреса: м.Тернопіль, вул.Руська, 52, кабінет 6

моя_нова_професія курси навчання
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
12 дуже добре
Автор
12
(3 оцінки)
Викладення
12
(3 оцінки)
Актуальність
12
(3 оцінки)
Я рекомендую
3 людини рекомендують

Коментарі

Коментарі призначені для обговорення, вияснення цікавих питань

Суспільство
Лановецька комунальна центральна районналікарня отримала рентген-апарат та комплектуючі на загальну вартість більше 40 тисяч доларів. Як повідомляє "БезТабу", благодійники, чиновники, активісти взяли участь у реалізації унікального проекту. Завдяки співпраці організації "Radiologists Without Borders" в особі доктора Tarig Gill зі США, засновникам фундації "Together For Ukraine", Толіка Прядуна та Віталія Ільчишина, а також молодого європейського посла Дави...
Суспільство
Переповнені контейнери та розкиданий біля них непотріб спостерігали тернополяни впродовж тижня на вулиці Вояків дивізії "Галичина". Комунальники запевняють, що сміття вивозять звідти кожного дня, однак "смітник" під мостом виникає вже далеко не вперше. Як повідомляє "ІНТБ", начальник міського управління ЖКГ, благоустрою та екології Олег Соколовський озвучив ситуацію наступним чином: "Якщо взяти по будинках, які виносять побутові відходи на цей контейнерний...
Суспільство
126 тисяч гривень неоплачених аліментів за дев'ять років накопичилося у "боржника" з Тернопільщини. Таку інформацію подало Міністерство юстиції. Як повідомляють "Тернополяни", 84 тисячі гривень самих аліментів та 42 тисячі штрафу чоловіка таке змусили заплатити. В липні парламент посилив відповідальність для злісних неплатників аліментів. Якщо борг із аліментів становить більше року – виплата зросте на 20%, понад два роки – на 30%. А за заборгованість біль...
Суспільство
Сьогодні (19 вересня) закрили сезон купання на тернопілському пляжі "Циганка". Рятувальний пост до наступного купального сезону не працюватиме. Як повідомляє "20 хвилин", таке рішення було  прийняте під час засідання виконкому міської ради. Цього року пляж "Циганка" став офіційним, то ж на ньому облаштували рятувальний пост третьої категорії. Також обгородили буйками дозволені для купання місця, де глибина не перевищує 1,70 м. Рятувальники задоволені, що п...
Бізнес
У вересні кількість постійних користувачів мобільного банку Privat24 перевищила 6 мільйонів. Як повідомив член правління ПриватБанку Сергій Харітіч, щорічно кількість користувачів найпопулярнішого в країні мобільного банківського сервісу збільшується на мільйон – у 2016 році мобільним додатком користувалися 4 мільйони осіб. «Політ нормальний, набираємо швидкість», – зазначив Сергій Харітіч. Сьогодні більшість користувачів Privat24 – власники смартфонів на...
Пригоди
Сьогодні в день, в центрі  міста Чорткова месцевий житель, підприємець, який торгує велисипедами в будівлі колишнього кінотеатру «Мир» Михайло Вонсович напав з кулаками і побив журналіста районної газети «Голос народу», прес-секретаря ФСК «Кристал» Тараса Заяця. Про це повідомляє мер Чорткова Володимир Шматько. «Мовляв, за публічну позицію Тараса в соціальних мережах про місце встановлення першого громадського туалету в Чорткові, – написав мер. – Засуджую...
Кримінал
9 незаконних гральних закладів було виявлено у Тернополі правоохоронцями. У приміщеннях, де продавали лотерейні квитки, клієнтам надавали доступ до азарних ігор, використовуючи комп'ютерну техніку та мережу Інтернет. Прокуратурою Тернопільської області спільно із оперативними працівниками СБУ в Тернопільській області та слідчими поліції задокументовано та припинено незаконну діяльність. За результатами проведених на підставі ухвал слідчого судді обшуків, в...
Суспільство
Відомий шоумен та гуморист з Тернопільщини, засновник жартівливого шоу "Вар'яти", Сергій Притула активно займається волонтерською діяльністю та підтримує бійців на передовій. В очікуванні всім православним світом надання автокефалії Українській православній церкві він висловив кілька думок, навіяних його особистим досвідом і досвідом друзів, опублікувавши допис на своїй сторінці в мережі Фейсбук: "... Моя знайома, віком 50+, хотіла дати "за здоров’я" у хра...
Пригоди
Водій Ігор Кондратьєв в одній зі спільнот на Фейсбуці  застерігає колег бути обережними на дорозі «Тернопiль-Львів». Це стосується ділянки за с. Озерна: по дорозі насипали шар щебеню досить великої фракції. У лобове скло його автівки влетів один зі шматків цього покриття. «Пересувайтесь з мінімальною швидкістю, дуже великий шанс отримати в подарунок тріщину, як від зустрічної, так і від попутки», - пише чоловік. У коментарях під постом розгорнулась гостра...
Відповідальний за розділ
Наталія Наконечна
Журналісти сайту 0352.ua до ваших послуг.
Пишіть нам, телефонуйте, повідомляйте про міські новини та події - ми сподіваємося, що з Вашою допомогою городяни дізнаються про життя Тернополя більше.

Разом з Вами ми зробимо наше місто кращим!