• Головна
  • Тернополяни можуть потрапити до в’язниці за самовільне підключення до систем водопостачання (відео)
09:13, 19 вересня 2017 р.

Тернополяни можуть потрапити до в’язниці за самовільне підключення до систем водопостачання (відео)

Тернополяни можуть потрапити до в’язниці за самовільне підключення до систем водопостачання (відео)

Нещодавно набув чинності закон «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання», яким передбачено за крадіжку води штраф у розмірі від 1700 до 3400 гривень, або кримінальну відповідальність строком до трьох років.

Серед найбільших порушень зафіксовано встановлення магнітів на лічильники, самовільне підключення до системи водопостачання, безоблікове використання ресурсу, повідомляє МедіаТор. Як зазначає начальник відділу розрахунків населення КП «Тернопільводоканал» Руслан Бурмас, після впровадження закону, крадіїв поменшало, проте вважати це наслідком впровадження штрафів не варто . Найефективнішим методом боротьби з неправомірними діями споживачів є встановлення антимагнітних пломб-наклейок, котрі унеможливлюють вплив  на лічильник.

– Неодноразово наше підприємство фіксує різні випадки втручання в роботу лічильників, а саме встановлення магнітів, самовільне підключення до систем водопостачання та водовідведення, безоблікове водокористування, пошкодження лічильників тощо, – зауважив начальник відділу розрахунків населення КП «Тернопільводоканал» Руслан Бурмас.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #вода #штраф

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...