• Головна
  • У Тернополі розшукали зниклу неповнолітню дівчину, яка, боячись покарання, тиждень не верталася додому
11:43, 22 вересня 2017 р.

У Тернополі розшукали зниклу неповнолітню дівчину, яка, боячись покарання, тиждень не верталася додому

У Тернополі розшукали зниклу неповнолітню дівчину, яка, боячись покарання, тиждень не верталася додому

21 вересня до Тернопільського відділу поліції звернулась місцева мешканка. Жінка повідомила, що її донька 2003 року народження ще 14 вересня пішла з дому та не повернулась.

Працівники ювенальної поліції розшукали дівчину. Допоки схвильовані родичі шукали дівчину, тернополянка відпочивала з друзями. Додому повертатись не спішила, бо боялася покарання.

Злочинних проявів щодо неповнолітньої поліція не встановила. З дівчиною поліцейські провели профілактичну бесіду про неприпустимість такої поведінки в майбутньому.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#розшук

Коментарі

Останні новини
ТОП новини
"ТЦК йдуть на вулиці терміново по українців з 3-ма ознаками, з 1 червня їх призвуть першочергово": мобілізація, повістки
"А так можна було?": працівницю ТЦК, яка заробляла тисячі доларів на ухилянтах, довелося двічі звільняти з роботи через корупцію
"В Україну пре шалене похолодання і гроза, дощ та злива суне з лютою потужністю": прогноз налякав навіть синоптиків
"Зробив те, на що наважувався від лютого 2022 року": відомий шоумен опинився в лавах ЗСУ
Оголошення
live comments feed...