На Тернопільщині орудують псевдоворожки

На Тернопільщині орудують псевдоворожки, Антоніна Сімаченко

800 американських доларів та 3 тисячі гривень вартувало мешканці Чорткова зняття прокляття, а жителька Збаразького району втратила 18 тисяч через свою безпечність. Два факти крадіжки поліцейські задокументували 21 вересня. Потерпілі - жінки похилого віку.

У ході проведених слідчо-оперативних заходів стало відомо, що до злочину причетні жінки ромської національності. Вони приїхали до села, ходили від хати до хати, купуючи горіхи.

Не залишили осторонь і помешкання 78-річної жительки Чорткова. Зловмисниці почали спілкуватися з господинею, а потім попросили води. Жінка не відмовила та запросила гостей до хати. Під час розмови одна із незнайомок запевнила власницю помешкання, що на нії лежить страшне прокляття. Його може зняти її приятелька, яка є відомою цілителькою.

Допоки псевдоворожка знімала пороби, інша ходила будинком і шукала цінні речі. Коли всі "прокльони" було знято, жінки покинули помешкання. Спочатку пенсіонерка нічого підозрілого не помітила, а через три дні виявила зникнення 800 американських доларів та 3000 гривень.

Ще один факт крадіжки задокументувати працівники Збаразького відділу поліції. Через свою безпечність жінка стала черговою жертвою пройдисвітів. Пенсіонерка залишила відчинений будинок, а сама поралась по господарству. Повернувшись до оселі 83-річна пенсіонерка виявила, що у неї пропало 18 000 гривень. Про це збаражчанка повідомила синові, який і звернувся до поліції.

Потерпіла каже, що вона бачила неподалік свого будинку двох невідомих жінок. Про них розповідають і місцеві мешканці. За словами сусідів жертви крадіжки, того дня селом їздив автомобіль з представницями ромської національності.

Тернопільщина злодійки поліція
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі