Як ніколи вчасно: прийшов жовтень – на воду спустять катер "Герой Танцоров"

Як ніколи вчасно: прийшов жовтень – на воду спустять катер "Герой Танцоров", Дмитро Бондаренко

Все літо пароплав перебував на ремонті, однак вже на початку жовтня обіцяють провести перевірку і спустити його на воду. Якщо дозволить погода, пише За Збручем.

– Ми вже завершуємо ремонтні роботи на теплоході «Герой Танцоров», – розповів Андрій Мастюх, директор КП «Тернопільелектротранс». – Довгий ремонт був виправданий: ми відремонтували нижню палубу і частину над водою, частини у межах моторного відсіку. Всі роботи проводили безпосередньо під наглядом регістру через те вони затягувалися, адже йдеться про безпеку перевезень на воді, необхідний був час на виготовлення проектно-кошторисної документації. Планували зробити все за місяць, але коли почали розбирати теплохід, зрозуміли, що правильно зробили, взявши його на ремонт, робіт виявилося в рази більше, ніж планували. Зараз, у відповідності до графіку узгодженого з регістром судноплавства України, завершуємо роботи і всі уточнення по документації. У перших числах жовтня плануємо пройти техогляд і, якщо дозволить погода, ще в цьому році потішимо тернополян прогулянками і на наступні кілька років будемо мати стабільний рух цього теплоходу. Виготовлення проектно-кошторисної документації та ремонт обійшлися у 800 тисяч гривень.

«Герой Танцоров» був збудований у 1963 році. Декілька років він ходив по Дністрі і назвався тоді «Заліщики», а вже у Тернополі його перейменували. Капітальний ремонт круїзного теплоходу проводили 11 років тому – у 2006 році.

Тернопіль Мастюх геройТанцоров Тернопільськийстав
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі