Тернопільські лікарі закликають батьків зробити своїм дітям щеплення

Тернопільські лікарі закликають батьків зробити своїм дітям щеплення, Антоніна Сімаченко

Медичні працівники Тернопільщини закликають батьків зробити своїм дітям щеплення. Україна знову на порозі небезпечних епідемій і це допоможе уникнути нові жертви.

Наша країна стоїть на порозі серйозних епідемій, які потягнуть за собою нові жертви. Про це розповіла Липі... лікар-вірусолог Алла Мироненко.

За словами спеціаліста, держава забезпечує вакциною проти таких страшних недуг як поліомієліт та дифтерія, про які українці вже забули, а молодь навіть не знає, що це за жах.

“Є багато матерів, які не зовсім усвідомлюють, наскільки це важливо і відмовляються від щеплень, – говорить медик. – Я може дуже різко скажу, ті, хто не хоче робити щеплення своєї дитини, нехай відкладуть гроші на їхні похорони, про всяк випадок. Якщо матері готові ховати своїх дітей, то хай не прищеплюють”.

Лікарі підкреслюють, що небезпечні інфекції, від яких нині захищає щеплення, раніше убивали багато народжених дітей, близько половини із них не доживали до 5-річного віку, через відсутність вакцини. Зараз ситуація змінилась кардинально. Ми змогли протистояти страшним епідеміям та пандеміям, проте сьогодні все більше батьків відмовляються щеплювати своїх нащадків, тим самим створюючи нову загрозу не лише для своїх дітей, а й для усіх оточуючих.

Тернопільщина щеплення діти
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі