
13:17, 4 жовтня 2017 р.
Тернополянин став жертвою псевдобанкірів

Більше 2000 гривень через власну безпечність втратив житель обласного центру. З заявою про подію чоловік звернувся до Тернопільського відділу поліції.
Краянин розповів уже всім відому шахрайську схему. На його засіб зв’язку зателефонував невідомий та представився працівником фінансової установи. Чоловік запевнив, що у роботі системи відбувся збій. Незнайомець спочатку увійшов у довіру, після чого дізнався всі особисті дані власника рахунку.
50-річний тернополянин зрозумів, що потерпів від рук невідомих, отримавши смс - повідомлення про зняття готівки у сумі 2610 гривень. За допомогою звернувся до правоохоронців.
За фактом шахрайства відкрито кримінальне провадження відповідно до частини 1 статті 190 ККУ.
Поліцейські наголошують:
· працівники фінустанов не телефонують до абонентів та не просять уточнити будь-які персональні дані ( адже вони конфіденційні ), ними володієте лише ви;
· всю інформацію щодо вашого поточного рахунку ви можете уточнити у найближчому відділенні банку;
· у разі, якщо такий дзвінок пролунав, знайте - це шахраї;
· аферистам вистачає лише дізнатися номер картки, що вибитий на пластику та секретний код;
Схема шахраїв проста: аферист видає себе за працівника банку і, посилаючись, наприклад, на збій в комп'ютерній системі і втрату даних, просить клієнта нагадати реквізити свого карткового рахунку.
Зрозуміти, що це шахрай, можна після того, як у вас попросять назвати ваш PIN-код і код, який зображено на звороті пластика (CVV2/CVC2 - використовується при здійсненні покупок в Інтернеті). Обидва коди - це таємниця, яку в жодному разі не можна повідомляти ані банку, ані комусь ще.
Пам’ятайте, ви своїми діями допомагаєте аферистам спустошувати власні електронні гаманці.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
live comments feed...
Коментарі