Внаслідок буревію на Тернопільщині костел залишився без даху (фото)

Внаслідок буревію на Тернопільщині костел залишився без даху, Антоніна Сімаченко

За інформацією ВАТ «Тернопільобленерго», внаслідок нічної негоди що пройшла по території області та супроводжувалась значними поривами вітру, швидкістю 25-30 м/сек, знеструмлено 39 населених пунктів. Станом на 10:00 6 жовтня, залишаються знеструмленими 22 населених пункти.

Підрозділи Управління ДСНС України у Тернопільській області залучались до ліквідації наслідків негоди в Кременецькому та Зборівському районах.

Поблизу с. Малі Бережці Кременецького району, внаслідок падіння дерева було ускладнено рух транспортних засобів. Черговим караулом ДПРЧ-5 розчищено проїжджу частину від поваленого гілля та відновлено безперешкодний рух автотранспорту. 

В с. Ренів Зборівського району, внаслідок сильних поривів вітру частково зруйновано покрівлю недіючого костелу. Рятувальники вжили заходів для усунення загрози падіння нависаючих конструкцій даху зруйнованої будівлі.

Внаслідок буревію на Тернопільщині костел залишився без даху (фото), фото-1 Внаслідок буревію на Тернопільщині костел залишився без даху (фото), фото-2 Внаслідок буревію на Тернопільщині костел залишився без даху (фото), фото-3
Тернопільщина костел буревій
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі