У Тернополі на Театралці відбулась демонтрація зброї із зони АТО (фото)

У Тернополі на Театралці відбулась демонтрація зброї із зони АТО, Антоніна Сімаченко

Пересувну виставку зброї з АТО представили для містян на Театралці у неділю, 8 жовтня. Зброю, яка використовується безпосередньо в АТО та пам'ятає війну, мають змогу побачити і навіть пощупати тернополяни. 

Варто відвідати Казка "Котигорошко" Голова обласного осередку ВГО «Закінчимо війну» Сергій Ліпянін розповідає, що презентація сучасної стрілецької зброї має за мету просвітити населення, показати, що, як і для чого.

- Треба, аби люди хоча би "поняття зелене" мали, з чим доводиться кожного дня мати справу нашим побратимам на війні, - каже 20хвилин пан Сергій. - Ось тут у нас є, до прикладу, міна 120-го калібру, я показую людям, яка товщина металу, яку загрозу вона може нести. Я ознайомлюю людей із технічними можливостями зброї. 

Чоловік переконує, що молоді цікаво, всі вони підходять до зброї, розпитують, просять взяти до рук.

Молодий батько пан Ярослав прийшов на виставку разом зі своїми дітьми. Чоловік пояснює, що він просто гуляв зі своїм чадом і потім вони разом вирішили подивитися на те, чим захищаються наші бійці на Сході. 

- Я не знаю, чи важливі подібні виставки для Тернополя, - каже пан Ярослав. - Хоча вони дають людям розуміння того, що діється у світі, показують небезпеку, яку несе ця зброя. 

У Тернополі на Театралці відбулась демонтрація зброї із зони АТО (фото), фото-1 У Тернополі на Театралці відбулась демонтрація зброї із зони АТО (фото), фото-2 У Тернополі на Театралці відбулась демонтрація зброї із зони АТО (фото), фото-3
Тернопіль зброя АТО
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі