Нижній шар асфальту встелили на дамбі тернопільського ставу

Нижній шар асфальту встелили на дамбі тернопільського ставу , Георгій Шевчук

На дамбі відновлено р ух автотранспорту у дві сторонни . Оскільки н а ділянці дороги на дамбі, де тривав ремонт, вже влаштували нижній шар асфальтобетонного покриття.

Зі слів підрядників, на даному етапі відремонтовано 310 метрів смуги. Там влаштовано нижній шар асфальтобетонного покриття, нові бордюри та виконано роботи з ремонту дощової каналізації.

У зв’язку з несприятливими погодними умовами встановлення верхнього шару асфальтобетонного покриття на обох смугах перенесено на наступний рік. Також наступного року планується відремонтувати ще близько 200 метрів ділянки, - проїжджу частину до Надставної церкви та пішохідні доріжки.

- П ід час цьогорічного виконання ремонтних робіт на ділянці поблизу парку «Топільче» виявили місця значного перезволоження ґрунту в дорожньому кориті. Для вирішення проблеми було проведено стабілізацію та регенерацію ґрунту з додаванням щебеневих матеріалів та цементу ресайклером. Дощі та додатковий об’єм робіт призвели до збільшення терміну виконання робіт у порівнянні з ремонтом ділянки зі сторони ставу , - повідомили у міській раді.

Загалом н а ремонт дамби з міського бюджету виділено 5 млн. грн. та ще 5 млн. з ДБРР.

асфальт дамба
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі