
17:03, 14 жовтня 2017 р.
Анонім у Тернополі сховав у купі сміття боєприпаси і подзвонив в СБУ (фото)

12 жовтня о 18:09 годині працівник СБУ подзвонив на 102 і повідомив, що до нього зателефонував анонім і розповів, що поблизу «Білого замку» залишив фіолетовий пакет з боєприпасами.
Патрульні поліцейські, прибувши на місце події, почали обстежувати прилеглу територію. Під мостом, біля залізничної колії, у купі сміття поліцейські знайшли підозрілий пакет з боєприпасами. Відтак повідомили про небезпечну знахідку слідчих.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
00:00, 7 жовтня 2025 р.
11:23, 2 червня
18:22, 3 червня
11:24, 2 червня
14:43, 5 червня