![](https://s.0352.ua/section/logo/upload/pers/32/logo.png?20240727)
17:48, 17 жовтня 2017 р.
На Тернопільщині онук обікрав свою рідну бабусю
![На Тернопільщині онук обікрав свою рідну бабусю На Тернопільщині онук обікрав свою рідну бабусю](/dist-assets/images/cap.jpg)
Документи на нерухомість, землю, особистий паспорт та двісті гривень викрав з обійстя бабусі рідний онук. Проте далеко з краденим не втік, зловмисника помітили сусіди.
До правоохоронців Монастириського відділення поліції із заявою про викрадення документів та майна звернулася жителька села Яргорів. Зі слів жінки, з колишньою невісткою та внуком у них не дуже добрі відносини. Горе-родичі претендують на її майно, навіть до суду дійшло.
Аби відімстити бабусі, внук вирішив викрасти документи. Хильнувши для сміливості, парубок через вікно заліз до приватного помешкання і вчинив крадіжку. Сталося це серед білого дня, тож зловмисника помітили сусіди. Той кинувся тікати і, не втримавши рівноваги, впав у річку.
Зловмисникові інкримінують частину 3 статті 185 КК. До слова, в минулому неповнолітній уже притягувався до відповідальності за майнові злочини.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
12:01, 18 липня
16:26, Вчора
28
11:18, 18 липня
12:13, 16 липня
64
live comments feed...