"В онуки немає ніяких вошей!": тернополянка, з квартири якої винесли понад 30 котів, пояснила ситуацію

"В онуки немає ніяких вошей!": тернополянка, з квартири якої винесли понад 30 котів, пояснила ситуацію, Дмитро Бондаренко

Волонтери, які 12 жовтня прийшли в квартиру тернополянки, звинуватили її не лише в жорстокому поводженні із тваринами, а й у недогляді за власною онукою. Мовляв, у дівчинки воші. Жінка спростувала всі обвинувачення.

Точної кількості котів в квартирі на вулиці Дружби не знає ніхто: волонтери та поліція стверджує, що їх було 36. Господиня квартири каже, що десять дорослих котів і кілька кошенят, пише 20 хвилин.

- Анжелу Мацкепладзе ми знаємо близько двох років, - розповідає голова ТОГО «Ноїв ковчег» Аліна Кошельовська. - З самого початку вона справді допомагала, приїжджала в Дичків з внучкою. Пані Анжела завжди погоджувалась доглянути за тваринами. А зараз жінка почала всіх котів забирати додому.

До волонтерів почали телефонувати сусіди пані Анжели і скаржитись, що знаходять на смітниках мертвих котів, яких ця жінка виносить.

- Ми хотіли допомогти прибрати їй у квартирі, бо там був шалений сморід, - каже Аліна. – Але вона не йшла на контакт. А 12 жовтня ми приїхали до неї просто поговорити. Хотіли сфотографувати тих котів, щоб допомогти прилаштувати. Але вона не впустила в квартиру. Ми викликали поліцію, бо вже за дитину почали переживати. В тій квартирі ще живе якийсь чоловік. Дитині 12 років, і хто зна, що то за чоловік і що він там робить.

В квартиру жінка не пускала, сусіди знайшли номер до брата пані Анжели. Коли він приїхав, то його у квартиру теж не впустили, а ключів у нього не було. Оскільки квартира на другому поверсі, то брат через балкон з першого поверху переліз на другий, вибив вікно і відкрив двері волонтерам та поліції.

За словами Аліни, дівчинку поліцейські завезли до мами. Батьки Тамари розлучені і в кожного з них нова сім’я. Щодо тварин, які були у квартирі, то собак забрали в Центр стерилізації в Дичків, кошенят порозбирати волонтери та небайдужі люди на перетримки. А котів забрали в міні-притулок «Ноєвого ковчегу». За словами Аліни, волонтери ще знайшли в квартирі пані Анжели мертвих кошенят.

Як повідомили в прес-службі управління патрульної поліції Тернополя, пані Анжела пояснила, що їй віддають усіх тварин, яких не продали на ринку біля Збруча.

- Начебто дехто, за окрему плату, просить взяти котів до себе на деякий час, - кажуть у прес-службі. - Разом із тіткою і бабусею у цій квартирі проживала неповнолітня дівчинка.

Патрульні передали її додому матері і повідомили соціальну службу, щоб приглянули за дитиною. Усіх котів забрали представники «Ноєвого ковчегу».

Налякали дитину

Коли журналіст прийшла до Анжели Мацкепладзе, то жінка двері відкрила, проте в квартиру не пустила. Сказала, що не проти поговорити по телефону пізніше. Залишила свій номер.

- Я допомагала «Ноєвому ковчегу» з перетримкою тварин, сиділа з тваринками в клініках на операціях, - розповідає Анжела Мацкепладзе. - У мене була годуюча киця і, коли мої знайомі знаходили маленьких котенят, то приносили до мене, щоб киця їх вигодовувала. Потім їх всі мали позабирати назад. А волонтери мені приносили собак і кілька котів. Я помагала як могла і всі знають, що я в клініці проводила більше часу, ніж вдома. Потім, як розповідає жінка, сусіди почали скаржитись, що в неї багато котів. Але пані Анжела переконує, що тридцяти котів у неї в квартирі точно не було. -Волонтери з поліцією не мали права ось так вриватись у мій дім і робити той безлад, - скаржиться жінка. - Волонтери бігали по всіх кімнатах і ловили тварин. Тим більше, поліція не мала права виволокти мене з квартири і не пускати туди.

Жінка розповідає, що говорила з Аліною Кошельовською і була готова її одну пустити у свою квартиру. Але лише її, а не усіх волонтерів та поліцію. Як пояснила пані Анжела, у неї і справді живе чоловік з Грузії – це її двоюрідний брат. І жодної шкоди внучці він не заподіяв.

- Безлад у квартирі і справді є. Справа в тому, що я готуюсь до ремонту і викидаю з квартири старі меблі, - пояснює жінка. - Десь через два тижні маю нові завезти. Викидаю старі речі. І вони прийшли якраз в цей період.

Жінка розповідає, що заробляє на життя, продаючи власноруч зроблені вироби з бісеру. А раніше торгувала секонд-хендом.

- Дитину виховую я, бо в мами своє життя, - каже жінка. - Я не нарікаю не неї, але дитину залишали мені, бо вона заважала. Тамара говорить до мене мама.

Як розповіла журналісту жінка, її внучка не хоче жити з мамою.

- Ще казали, що внучка має воші, кошачий лишай. - додає пані Анжела. -Це неправда, вона вчора була у лікаря і нічого цього у неї немає. Дитина абсолютно здорова.

Також пані Анжела пообіцяла, що як тільки вона зробить ремонт у квартирі, то запросить журналіста в гості.

Нагадаємо, конфлікт виник минулого тижня, коли волонтери вирішили забрати в жінки усіх тварин.

тварини волонтери зоозахисники
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі